Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Awesomenauts

Awesomenauts przechodzi na model free-to-play

Lavdrynka, 25 maja 2017, 11:46

Dwuwymiarowa MOBA Awesomenauts jest już za darmo dostępna dla wszystkich użytkowników PC. Wraz z nowym modelem dystrybucji wprowadzony został także szereg zmian oraz nowości, w tym samouczek, nowa waluta i system medali.

Awesomenauts przejdzie na model free-to-play 24 maja

AlexB, 28 kwietnia 2017, 08:54

Awesomenauts, czyli nietypowa dwuwymiarowa gra typu MOBA od studia Ronimo Games, przechodzi na model free-to-play. Nastąpi to 24 maja, wyłącznie na komputerach osobistych (wersje konsolowe pozostaną płatne). Z tej okazji twórcy przygotowują aktualizację wnoszącą mnóstwo nowości.

Wieści ze świata (Tekken Revolution, Awesomenauts, The Showdown Effect) 20/9/13

Sarge, 20 września 2013, 13:20

Dziś piszemy m.in. o popularności bijatyki Tekken Revolution, udanej zbiórce pieniędzy na produkcję dodatku DLC Starstorm do gry Awesomenauts, darmowym weekendzie z The Showdown Effect, a także premierze ostatniego epizodu przygodówki Cognition: An Erica Reed Thriller. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Thomas Was Alone, GTA V, Awesomenauts) 20/8/13

Sarge, 20 sierpnia 2013, 14:55

Dziś piszemy m.in. o wynikach sprzedaży Thomas Was Alone, prezentacji samochodów występujących w Grand Theft Auto V, dodatku DLC do gry Awesomenauts, a także nowych sterownikach do kart graficznych firm AMD i Nvidia. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Awesomenauts na Steam - darmowy weekend i obniżka ceny kreskówkowego MOBA

Adrian Werner, 16 listopada 2012, 11:10

Na serwisie Steam zorganizowano nową promocję weekendową. W jej ramach można za darmo zagrać w pełną wersję kreskówkowego MOBA Awesomenauts. Ponadto cena gry została obniżona o połowę.

Kreskówkowa MOBA Awesomenauts trafi na Steama 1 sierpnia

Hed, 28 lipca 2012, 09:35

Premiera Awesomenauts, kreskówkowej gry MOBA, odbędzie się szybciej niż myślicie. Gra studia Ronimo Games trafi do sprzedaży już 1 sierpnia na Steamie.

Zapowiedziano wydanie gry MOBA Awesomenauts na komputery PC i Mac

Muninn, 17 lipca 2012, 09:31

Awesomenauts, gra MOBA utrzymana w konwencji platformówki 2D, zostanie wydana na komputery PC oraz Mac. Na ten tydzień zaplanowano beta-testy tej edycji tytułu.

Wieści ze świata (Max Payne 3, Guild Wars 2, Awesomenauts) 25/4/12

Sarge, 25 kwietnia 2012, 12:45

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowej produkcji Awesomenauts w ofercie PlayStation Plus, dwóch płytach DVD w pudełkach z grą Max Payne 3 w wersji na Xboksa 360, a także opcji transferu konta w Guild Wars 2.

Wieści ze świata (Angry Birds Space, Awesomenauts, C.A.R.S.) 27/3/12

Sarge, 27 marca 2012, 13:50

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dziesięciu milionach pobrań Angry Birds Space, możliwym porcie Awesomenauts na PC, budżecie gry wyścigowej C.A.R.S., a także wsparciu dla kontrolera PlayStation Move w produkcji The Amazing Spider-Man.