Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat X-Men Origins: Wolverine

Deadpool, serie Spider-Man, X-Men i Marvel vs. Capcom znikają z rynku

Góral, 2 stycznia 2014, 10:17

Z cyfrowej dystrybucji na konsolach i komputerach osobistych wycofano gry firm Activision (Deadpool, kilka odsłon serii Spider-Man i X-Men) oraz Capcom (Ultimate Marvel vs. Capcom 3 i Marvel vs. Capcom 2). Nie wydano jeszcze oficjalnych oświadczeń, ale wygląda na to, że wygasły umowy z koncernem Marvel.

Nowe Guitar Hero, Spider-Man, X-Men, Transformers i inne - plan Activision na rok 2011

Rock Alone, 5 listopada 2010, 12:40

Na przyszły rok Activision ma dla nas kilka interesujących pozycji, oprócz wspomnianej już dzisiaj kontynuacji Call of Duty, możemy się również spodziewać kolejnych części gier DJ i Guitar Hero, Spider-Man, X-Men, a także Transformers. Ta ostatnia pozycja będzie wspierać kolejną część filmu Michaela Baya, która nie bez powodu traktowana jest jako potencjalny hit.

Activision zapowiada kolejną grę w komiksowym uniwersum X-Men

Olek, 7 października 2010, 19:41

Współpraca pomiędzy koncernem Activision i firmą Marvel Entertainment kwitnie. Po ciepło przyjętej grze akcji X-Men Origins: Wolverine kolejną produkcją osadzoną w świecie ludzi i mutantów będzie X-Men: Destiny. Tytuł ukaże się w przyszłym roku, a szczegóły na jego temat poznamy za kilka dni.

Najlepsze scenariusze w grach wideo

Maciej Śliwiński, 15 stycznia 2010, 08:22

Amerykańskie Stowarzyszenie Scenarzystów Filmowych (Writers Guild of America) już trzeci raz z rzędu ogłosiło nominacje do nagrody za najlepszy scenariusz w grze wideo.

Zwolnienia u producentów Wolfensteina i Spore

Jiker, 27 sierpnia 2009, 10:20

26 sierpnia dla kilkudziesięciu pracowników firm Raven Software oraz EA Maxis nie był zbyt szczęśliwy. W obu przypadkach przeprowadzone zostały bowiem poważne zwolnienia. O ile jednak u producentów nowego Wolfensteina nie są one wielkim zaskoczeniem, o tyle takowych problemów w zespole odpowiedzialnym za Spore nie spodziewał się prawdopodobnie nikt.

Cartoon Games - odc. 4 - Kryzys

Otis, 25 sierpnia 2009, 12:55

Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Metal Gear Solid, X-Men Origins: Wolverine) 5/06/09

Jiker, 5 czerwca 2009, 14:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Left 4 Dead 2 ze wsparciem dla modów do części pierwszej, zdjęcie kabiny Metal Gear Arcade, pierwsz MGS już niebawem na PS Store, plan wydawniczy na Wii i inne. Zapraszamy do lektury.

Poradnik: X-Men Origins: Wolverine

Redakcja GRYOnline.pl, 14 maja 2009, 15:19

„Gra X-Men Origins: Wolverine wykorzystuje filmową licencję, jednakże nie jest przeniesionym na ekrany monitorów i telewizorów scenariuszem, a raczej uzupełnieniem i dopowiedzeniem pewnej historii. Głównym bohaterem jest tutaj Wolverine (Rosomak), jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych mutantów z komiksowego uniwersum Marvela."

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 maja 2009)

Jiker, 5 maja 2009, 13:30

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: UTIII załatany, koniec Shadowbane odwleczony w czasie, środa w Xbox Live Arcade, demonstracja nowych przygód Wolverine w ofercie Xbox Live, Mistwalker pracuje nad nową marką i inne. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (27 kwietnia - 3 maja)

Vercetti, 4 maja 2009, 11:48

Jeśli w czasie długiego weekendu ktoś postanowił wybrać się do sklepu w celu nabycia kilku nowości, nie mógł czuć się zawiedziony. W gronie tytułów, które zadebiutowały na polskim rynku w ubiegłym tygodniu, pojawiło się aż osiem premierowych pozycji – w tym długo oczekiwane przygody Wolverine’a oraz dwa mocno spóźnione dodatki do Neverwinter Nights.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (1 maja 2009)

Jiker, 1 maja 2009, 11:40

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: demonstracja Battlestations: Pacific, inFamous i X-men Origins: Wolverine, data premiery Boom Blox Bash Party, Left 4 Dead na PC 40% taniej i inne. Zapraszamy do lektury.

Hitowe gry od LEM-u na najbliższe miesiące

Redakcja GRYOnline.pl, 22 kwietnia 2009, 22:30

W warszawskim klubie Hard Rock Cafe trwa właśnie impreza, na której rodzima firma Licomp Empik Multimedia prezentuje gry, które będą przez nią wydane w niedalekiej przyszłości. Specjalnie dla Was zebraliśmy najciekawsze informacje, ujawnione właśnie przez tego polskiego dystrybutora.

Będzie sequel X-Men Origins: Wolverine?

Maciej Śliwiński, 14 kwietnia 2009, 11:01

Premiera X-Men Origins: Wolverine zbliża się wielkimi krokami i pozostało do niej już nieco ponad dwa tygodnie. Tymczasem Dan Vondrak, jeden z producentów gry, w wywiadzie udzielonym serwisowi GameZone zasugerował, że bardzo możliwy jest sequel tego ciekawie zapowiadającego się tytułu..

Data premiery Indiana Jones: The Staff of Kings i innych gier od Activision Blizzard

fsm, 25 lutego 2009, 12:31

Najbliższe kilka miesięcy to wysyp mniej lub bardziej oczekiwanych tytułów ze stajni Activision Blizzard. Poznaliśmy dokładną datę premiery m.in. nowej gry z Indianą Jonesem.

Osiągnięcia i zdjęcia z X-Men Origins: Wolverine

Hed, 22 lutego 2009, 13:39

Poznaliśmy listę Osiągnięć i Trofeów, jakich możemy spodziewać się w tworzonej przez studio Raven grze o przygodach jednego z bardziej znanych mutantów. Chociaż krótka lista wyzwań prezentuje się właściwie standardowo to potwierdza wiele elementów rozgrywki, które zobaczymy w tej produkcji. Jeden z zachodnich serwisów opublikował również trzy nowe fotki przedstawiające Wolverine’a w akcji.

X-Men Origins: Wolverine również jako gra

vampire, 5 grudnia 2008, 14:25

Niedawno Jeff Kratz, jeden z byłych dyrektorów w wytwórni 20th Century Fox i autor komiksowych scenariuszy, powiedział blogowi MTVMultiplayer kilka słów na temat gry powstającej w oparciu o filmową licencję nadchodzącego X-Men Origins: Wolverine. Z rozmowy tej mogliśmy dowiedzieć się, że wirtualne wcielenie Wolverine'a będzie znacznie mroczniejsze niż film.