Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Asterix & Obelix XXL

Zapowiedziano grę Asterix at the Olympic Games

Metatron, 22 czerwca 2007, 12:56

Kolejny film aktorski traktujący o przygodach najsłynniejszych Galów, Asteriksa i Obeliksa, jest już w fazie post-produkcji i na początku przyszłego roku trafi do kin. Wiadomo było, że prędzej czy później jakaś firma pokusi się o stworzenie gry opartej na wspomnianej produkcji.

Asterix i Obelix o krok od konsoli PSP i NDS

eLKaeR, 14 listopada 2006, 11:55

Dla wszystkich graczy, którzy niecierpliwie czekają na kieszonkową wersję drugiej części gry Asterix & Obelix XXL, mamy bardzo ważną informację. Mianowicie nadchodzący produkt obecny będzie na rynku z podtytułem Mission Wifix, podczas gdy pierwotnie w przypadku "dwójki" na platformie PC i PS2 brzmiał on Mission Las Vegum.

Przygody Asterixa i Obelixa także na ekranach PlayStation Portable i Nintendo DS

eLKaeR, 16 czerwca 2006, 12:12

Zręcznościowa seria Asterix & Obelix XXL obecna była dotąd jedynie na platformie PC, PlayStation 2 i Game Boy Advance. Teraz pod skrzydłami korporacji Atari powstaje kolejna gra z tego cyklu, przeznaczona tym razem wyłącznie dla Nintendo DS i PlayStation Portable. Warto zauważyć, iż wersję dla tej ostatniej konsoli opracowują fachowcy z warszawskiej firmy Tate Interactive.

Poradnik: Asterix & Obelix XXL

Sznur, 1 września 2005, 18:25

Poradnik do gry Asterix & Obelix XXL zawiera garść rad na dobry początek oraz opis przejścia gry, która wiedzie dwójkę komiksowych bohaterów i wiernego psa Idefika przez Normandię, Grecję, Szwajcarię i Egipt, do samego Rzymu.

Asterix & Obelix XXL 2: Mission Las Vegum – pierwsze szczegóły ujawnione

Krooliq, 23 czerwca 2005, 11:06

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was o powstawaniu kolejnej odsłony gry zręcznościowej Asterix & Obelix XXL, o podtytule Mission Las Vegum. Wówczas nie znaliśmy jeszcze żadnych szczegółów dotyczących tej produkcji. Dziś firma Atari uchyliła rąbka tajemnicy i poinformowała, że tytuł ten ukaże się w wersji PC oraz na konsole PlayStation 2, a jego europejska premiera jest zaplanowana na drugą połowę października tego roku.

Asterix i Obelix odwiedzą Las Vegum

eLKaeR, 18 czerwca 2005, 14:55

Postać Asterixa ma już ponad czterdzieści lat i chociaż kojarzy się głównie z komiksami i filmami animowanymi, to została również wykorzystana w rozmaitych grach wirtualnych. Jedną z tych ostatnich jest zręcznościówka o nazwie Asterix & Obelix XXL, która wkrótce doczeka się kontynuacji o podtytule Mission Las Vegum.