Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Legacy of Kain: Soul Reaver 2

Legacy of Kain: Dead Sun - pół godziny rozgrywki z anulowanej gry

Pirlond, 23 lutego 2015, 19:20

W internecie pojawił się nowy materiał ze skasowanej w 2012 roku przez Square Enix gry Legacy of Kain: Dead Sun. Ponad półgodzinne nagranie prezentuje niewidziane nigdy fragmenty rozgrywki z nieukończonej wersji produkcji.

Nosgoth potwierdzone przez Square Enix [aktualizacja]

qjin, 7 czerwca 2013, 14:20

Koncern Square Enix potwierdził redakcji serwisu VG247, że Nosgoth faktycznie istnieje i jest w produkcji. Za grę jednak nie odpowiada studio Crystal Dynamics, a jedyne, co łączy serię Legacy of Kain z nowym tytułem, to uniwersum.

Nosgoth w bazie danych Steam i nie tylko. Odrodzenie cyklu Legacy of Kain stanie się faktem?

qjin, 27 maja 2013, 10:44

Powrót serii Legacy of Kain wydaje się coraz pewniejszy. Mamy kolejne pole do spekulacji, gdyż przypuszczalną odsłonę, zatytułowaną Nosgoth lub War for Nosgoth, odnotowano w bazie danych platformy Steam oraz na liście poprawek najnowszych sterowników AMD. Przypadek?

Crystal Dynamics niedługo ogłosi nową grę. Powrót serii Legacy of Kain?

qjin, 2 maja 2013, 14:59

Najprawdopodobniej już niedługo dojdzie do zapowiedzi nowej gry studia Crystal Dynamics, autorów takich serii jak Tomb Raider i Legacy of Kain. Sugeruje to wpis w CV na stronie Linkedln Matta McCullocha, jednego z głównych artystów pracujących w zespole. Czyżbyśmy mieli powrócić do nieco zapomnianej krainy Nosgoth?

Square-Enix wskrzesi serię Legacy of Kain?

Adrian Werner, 10 lutego 2013, 09:38

Mamy doskonałe wieści dla fanów serii Legacy of Kain. Firma Square-Enix zarejestrowała właśnie domenę, która sugeruje, że wydawca szykuje się do wskrzeszenia tego cyklu.

Wieści ze świata (Giana Sisters: Twisted Dreams, Trials Evolution) 6/12/12

Sarge, 6 grudnia 2012, 13:05

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Trials Evolution oraz The Elder Scrolls V: Skyrim, terminie premiery platformówki Giana Sisters: Twisted Dreams w usłudze Xbox Live, a także opóźnieniu wydania Pikmin 3. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Pogłoski o planach wskrzeszenia marki Legacy of Kain

Olek, 20 marca 2012, 19:46

Spokój, jakiego zaznał Raziel - bohater serii Legacy of Kain: Soul Reaver - być może nie będzie trwał wiecznie. Według doniesień serwisu VG247 ekipa deweloperska studia Crystal Dynamics zamierza wskrzesić kultową markę.

Wieści ze świata (Demon's Souls, Legacy of Kain, Darkspore) 27/07/10

Jiker, 27 lipca 2010, 12:44

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o alfa testach Natural Selection 2, NBA Jam w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3, współpracy Maxis z BioWare, wyłączeniu serwerów gry Demon’s Souls, a także materiałach graficznych ze skasowanej odsłony cyklu Legacy of Kain. Zapraszamy do lektury.

Legacy of Kain: Defiance również na PC. Republic: The Revolution na dobry początek roku szkolnego 2003/2004.

eLKaeR, 18 lipca 2003, 13:44

Pod koniec kwietnia bieżącego roku informowaliśmy Was o pracach developerskich nad grą Legacy of Kain: Defiance. Dziś wiadomo, że tytuł trafi nie tylko do posiadaczy konsol Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox, ale także do właścicieli komputerów osobistych klasy PC. Ponadto kolejnemu przesunięciu uległ termin premiery długo oczekiwanego programu o nazwie Republic: The Revolution.

Legacy of Kain: Defiance, czyli hybryda Blood Omen i Soul Reaver

eLKaeR, 25 kwietnia 2003, 08:55

Popularna saga Legacy of Kain została zapoczątkowana przed blisko siedmioma laty na platformie PlayStation i obecnie składa się z dwóch równoległych serii (Blood Omen i Soul Reaver), liczących sobie po dwie odsłony. Kolejna część głównego cyklu nosi podtytuł Defiance i łączyć ma cechy obu rzeczonych nurtów.

Commandos 3, Soul Reaver 3 i spółka

eLKaeR, 10 marca 2003, 12:12

Korporacja Eidos Interactive ujawniła fragment swojego planu wydawniczego na drugą połowę bieżącego roku. Owe zestawienie obejmuje jeden produkt PeCetowy oraz cztery pozycje, dedykowane konsolom Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox i Nintendo GameCube.

Recenzje: Soul Reaver 2 oraz House of Dead 2

Fajek, 27 grudnia 2001, 13:58

Dziś opublikowaliśmy recenzję dwóch sequeli gier, należących jednak do 2 zupełnie odmiennych gatunków. Pierwsza z nich to recenzja Soul Reaver 2, natomiast druga to House of Dead 2.

Nowości z IM Group

Łosiu, 13 grudnia 2001, 09:40

Firma IM Group poinformowała, że jeszcze w bieżącym tygodniu na półkach sklepowych całego kraju znajdzie się długo wyczekiwana gra akcji Soul Reaver 2. Ponadto pojawią się jeszcze dwa specjalne zestawy gier, tj. Action Pack oraz Jet Pack.

Dwa nowe dema w dziale Pliki

Solnica, 27 listopada 2001, 10:13

W naszym dziale Pliki znajdziecie dzisiaj dwa nowe dema. Pierwsze z nich to zaktualizowane (m.in. dwa razy mniejsze) demo terenowych rajdów samochodowych – Master Rallye. Drugie, to wersja demonstracyjna wydanej niedawno przez Eidos gry akcji Soul Reaver 2.

Soul Reaver 2 w sprzedaży...

Michał Bobrowski, 20 listopada 2001, 11:32

Ostatnie informacje związane z planami wydawniczymi związanymi z opracowaną przez Crystal Dynamics grą Soul Reaver 2 okazały się prawdziwe. Firma Eidos poinformowała, że najnowsze przygody Raziela dotarły już na amerykańskie półki sklepowe. Istnieje też duża szansa, że Soul Reaver 2 na przełomie roku dotrze również do polskich sklepów.

Zamieszanie wokół Soul Reaver 2

Michał Bobrowski, 25 października 2001, 09:45

Eidos poinformował, że produkt firmy Crystal Dynamics, gra Soul Reaver 2 weszła w końcową fazę produkcji i połowie listopada tytuł ten powinien trafić do sprzedaży. Po raz kolejny zmieniły się plany wydawcy związane z tym tytułem. Początkowo planowano, że wersja na PC ukaże się tylko na terenie Europy. Z ostatnich doniesień wynika, że jednak amerykańscy gracze jako pierwsi, właśnie w połowie listopada będą mogli poznać kolejne przygody Raziela...

Soul Reaver 2 na PC!

Fajek, 26 lipca 2001, 14:21

W dniu dzisiejszym Eidos zaanonsował sequel hitu sprzed 2 lat, a dokładnie Soul Reaver 2! Gra jest również tworzona w wersji dla Playstation 2.