Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Unravel

Wieści ze świata (The Elder Scrolls Online, EA Access, Dying Light, Trials of the Blood Dragon) 7/7/2016

Góral, 7 lipca 2016, 15:14

Dziś piszemy o nowej wersji The Elder Scrolls Online, kolejnych grach, które trafią do EA Access (Need for Speed i Unravel), aktualizacji Dying Light: Enhanced Edition oraz możliwości zdobycia darmowego egzemplarza Trials of the Blood Dragon. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Unravel 2 w drodze – EA przedłuża kontrakt z twórcami zręcznościowej platformówki

luckie, 18 maja 2016, 10:55

Firma Electronic Arts wyda kolejny projekt twórców logiczno-zręcznościowej platformówki Unravel, którym będzie kontynuacja tamtej gry. Póki co nie mamy jednak żadnych konkretów na temat nowej produkcji studia Coldwood Interactive.

Unravel otrzymało wersję demo

Novameh, 31 marca 2016, 12:52

Logiczna platformówka Unravel od studia Coldwood Interactive i firmy Electronic Arts doczekała się wersji demonstracyjnej, która oferuje początkowy etap rozgrywki.

Unravel - poruszająca platformówka debiutuje na rynku

Góral, 9 lutego 2016, 10:10

Klimatyczna platformówka Unravel od studia Coldwood Interactive debiutuje dziś na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC. Tytuł dostępny jest w cenie 59 zł na Originie i za około 90 zł na urządzeniach Sony i Microsoftu.

Premiera Unravel już jutro. Gra zbiera bardzo dobre oceny

Jakub Mirowski, 8 lutego 2016, 20:10

Unravel, gra szwedzkiego studia Coldwood Interactive, trafi na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4 już jutro. Na dzień przed premierą w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze recenzje, sugerujące, że mamy do czynienia z naprawdę solidnym tytułem.

Wieści ze świata (Fallout 4, DayZ, Unravel, EndWar Online, Godus Wars) 5/2/2016

Draug, 5 lutego 2016, 14:00

Dziś piszemy m.in. o prezentacji nowych efektów destrukcji otoczenia w grze Fallout 4 z patchem 1.3, wycieku danych z forum DayZ, wersji trial Unravel, debiucie EndWar Online na Steamie i Facebooku oraz wycięciu mikropłatności z Godus Wars. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Klimatyczne Unravel ukaże się w lutym 2016 roku

Góral, 15 grudnia 2015, 11:33

Poznaliśmy datę premiery ciekawie zapowiadającej się platformówki Unravel od studia Coldwood Interactive. Produkcja ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC 9 lutego 2016 roku.

Unravel - zobacz fragment rozgrywki z konferencji EA na gamescom

Sarge, 5 sierpnia 2015, 12:17

Podczas konferencji firmy Electronic Arts na targach gamescom przedstawiono krótki fragment rozgrywki z niedawno zapowiedzianej gry Unravel. Jest to zupełnie nowa marka, nad którą pracuje studio Coldwood Interactive. Premiera odbędzie się w 2016 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Przez pięć minut na E3 przestało chodzić o pieniądze

Czarny Wilk, 26 czerwca 2015, 15:25

Czasem przez ten rządzony już niemal wyłącznie przez pieniądze biznes potrafi jeszcze przebić się iskierka czegoś więcej. Pasji, zamiłowania i świeżego spojrzenia. Oto Unravel.

Unravel to platformówka 2,5D, przypominająca LittleBigPlanet i Yoshi's Wooly World

Góral, 15 czerwca 2015, 23:01

Firma Electronic Arts ujawniła platformówkę 2,5D - Unravel. Tytuł tworzony przez studio Coldwood ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC. W produkcji wcielimy się w stworka o imieniu Yarny, który jest zrobiony z włóczki.