Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hydrophobia Prophecy

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 3, Jet Set Radio, Auditorium Duet) 29/2/12

Sarge, 29 lutego 2012, 13:45

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3, odświeżonej wersji Jet Set Radio, projekcie Auditorium Duet finansowanym za pośrednictwem serwisu Kickstarter, otwartych beta testach strzelaniny Blacklight Retribution, a także nowych produkcjach deweloperów Ready At Dawn oraz Mistwalker.

Wieści ze świata (Final Fantasy XIII-2, The House of the Dead, Microsoft) 9/1/12

Jiker, 9 stycznia 2012, 14:50

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym modelu 3DS-a, zmianach w serwisie Xbox Live Indie Games, wcześniejszym modelu free to play dla subskrybentów Star Trek Online, a także powrocie do prac nad Project Zomboid.

Hydrophobia Prophecy w środę za darmo dla abonentów PlayStation Plus

Sarge, 31 października 2011, 08:35

Studio Dark Energy Digital ujawniło datę premiery gry Hydrophobia Prophecy na PlayStation Network. Tytuł zadebiutuje w tę środę w ramach europejskiej usługi firmy Sony, a abonentom PlayStation Plus zostanie udostępniony całkowicie za darmo.

Wieści ze świata (Total War: SHOGUN 2, Splinter Cell 6, Starhawk) 10/05/11

Sarge, 10 maja 2011, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowej łatce dla Total War: SHOGUN 2, premierze Hydrophobia Prophecy na Steamie, dacie premiery The Rockin’ Dead a także o możliwej zapowiedzi Starhawka w najbliższym czasie. Zapraszamy do lektury.

Hydrophobia Prophecy zadebiutuje w maju

Sarge, 27 kwietnia 2011, 10:25

Studio Dark Energy Digital potwierdziło datę premiery Hydrophobia Prophecy na PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Jest to usprawniona wersja Hydrophobii wydanej w zeszłym roku tylko na Xboksa 360.

Darmowe rozgrywki online, zapowiedź Sonic Adventure i inne nowości na Xbox Live

Sarge, 1 września 2010, 09:50

Wraz z początkiem miesiąca znany wszystkim posiadaczom Xboksów 360 Major Nelson udostępnił listę wydawniczą gier na najbliższe tygodnie dla serwisu Xbox Live. Dzięki temu dowiedzieliśmy się o datach wydania paru najbliższych tytułów, a także o kilku interesujących okazjach.

Wieści ze świata (Infinity Ward, StarCraft II, PlayStation 3) 27/04/10

Jiker, 27 kwietnia 2010, 12:27

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o nowym modelu PlayStation 3, majątku Electronic Arts, obchodach trzeciej rocznicy powstania The Lord of the Rings Online, a także kolejnych odejściach z Infinity Ward. Zapraszamy do lektury.

Hydrophobia wyłącznie na Xboksa 360

Jiker, 27 marca 2010, 12:43

Hydrophobia – przygodowa gra akcji ujawniona jeszcze w 2007 roku – doczekała się ponownej zapowiedzi. Firma Dark Energy Digital poinformowała, że mroczna przygoda na pokładzie Queen of the World będzie dostępna w formie cyfrowej wyłącznie za pośrednictwem serwisu Xbox Live Arcade.

Wieści ze świata (Halo: Reach, Red Steel 2, Michael Jackson) 26/03/10

Jiker, 26 marca 2010, 12:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o pokazie Project Natal, premierze Section 8 na PS3, kolejnych szczegółach Halo: Reach, umowie między Sony a rodziną Michaela Jacksona, a także europejskiej premierze Red Steel 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (World of Warcraft, Red Faction: Guerrilla, Need for Speed Shift) 2/10/09

Jiker, 2 października 2009, 12:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: społeczność kontra Valve, nowa instancja do World of Warcraft, premiera trzeciego DLC do Red Faction: Guerrilla, debiut konsolowego dema Need for Speed: Shift i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 listopada 2008)

Jiker, 17 listopada 2008, 11:24

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: strach przed wodą dopiero w marcu, WoW - 80 poziom doświadczenia w ledwie 27 godzin, otwarto Realmforge Studios, flashowe LocoRoco 2 z okazji zbliżającej się premiery gry oraz zakupy Codemasters. Życzymy miłej lektury.

HydroPhobia nowym produktem firmy Blade Interactive Studios

Krystian Smoszna, 9 maja 2007, 08:56

Brytyjską firmę Blade Interactive Studios Ltd. kojarzyliśmy dotąd z serii World Championship Snooker oraz innych tytułów, które koncentrowały się na wbijaniu bil do łuz na zielonym stole. Być może postrzeganie to zmieni się po premierze produktu o nazwie HydroPhobia, który na tle konkurencyjnych gier akcji wyróżnia się oryginalnym oraz niezwykle interesującym pomysłem.