Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Little Nightmares

Little Nightmares za darmo

aadamus, 13 stycznia 2021, 12:56

Do 17 stycznia w oficjalnym sklepie Bandai Namco można odebrać za darmo grę Little Nightmares. Tytuł rozdawany jest w postaci klucza Steam.

Games with Gold na styczeń 2021 (m.in. Little Nightmares i Dead Rising)

Entelarmer, 22 grudnia 2020, 18:26

Firma Microsoft ujawniła ofertę usługi Games with Gold na styczeń 2021 roku. W przyszłym miesiącu abonenci Xbox Live Gold sprawdzą m.in. Little Nightmares oraz pierwsze Dead Rising.

Little Nightmares z milionem sprzedanych egzemplarzy

AlexB, 16 sierpnia 2018, 14:24

Studio Tarsier i firma Bandai Namco poinformowały, że sprzedaż platformówki Little Nightmares przekroczyła milion egzemplarzy. To więcej, niż spodziewali się deweloperzy. Tytuł dostępny jest na PC, PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switch.

Poznaliśmy szczegóły na temat Little Nightmares: Secrets of the Maw

Lavdrynka, 8 czerwca 2017, 11:46

Wczoraj w PlayStation Store pojawiła się przepustka sezonowa do Little Nightmares. Dzisiaj poznaliśmy odpowiedzi na kilka najważniejszych pytań związanych z trzema zapowiedzianymi dodatkami, w tym planowane daty wydania.

Wieści ze świata (Darkest Dungeon, Overwatch, Little Nightmares, Star Wars: Battlefront) 7/6/2017

Movis, 7 czerwca 2017, 12:43

Dziś piszemy o klasie biczownika w dodatku do Darkest Dungeon, weekendzie z bonusowym XP w Overwatch, szczegółach pakietu DLC do Little Nightmares i darmowej grze Star Wars: Battlefront przy zakupie subskrypcji PS Plus. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Little Nightmares, Nintendo Switch, Thimbleweed Park) 30/5/2017

Draug, 30 maja 2017, 16:28

Dziś piszemy o potwierdzeniu dodatku Secrets of the Maw do gry Little Nightmares, możliwym dalszym zwiększeniu produkcji konsoli Nintendo Switch i o interesującej opcji wprowadzonej do Thimbleweed Park z ostatnią aktualizacją, pozwalającej ukryć niektóre, „denerwujące” żarty. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Little Nightmares dostanie DLC z nowym bohaterem?

Adrian Werner, 21 maja 2017, 14:23

Na nowym zwiastunie, zestawiającym pozytywne recenzje, jakie otrzymała gra Little Nightmares, pojawia się fragment sugerujący, że twórcy pracują nad dodatkiem DLC z nowym bohaterem.

Little Nightmares trafiło do sprzedaży

Adrian Werner, 28 kwietnia 2017, 10:26

Do sprzedaży trafiła gra Little Nightmares, czyli niepokojąca platformówka autorstwa zespołu Tarsier Studios. Produkcja dostępna jest na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4 i na razie zbiera bardzo pozytywne recenzje.

Pierwsze recenzje Little Nightmares

Adrian Werner, 23 kwietnia 2017, 12:29

Pojawiły się pierwsze recenzje ponurej platformówki Little Nightmares. Według nich studiu Tarsier udało się opracować ciekawą produkcję, która jest kolejną godną uwagi premierą w tym roku.

Cenega wyda Little Nightmares w limitowanej wersji pudełkowej z bonusami

luckie, 9 lutego 2017, 12:50

Przerażająca platformówka Little Nightmares ukaże się w naszym kraju nakładem firmy Cenega. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej w limitowanej edycji pudełkowej z ciekawymi gadżetami.

Little Nightmares zadebiutuje 28 kwietnia

Entelarmer, 18 stycznia 2017, 10:20

Firma Bandai Namco opublikowała nowy zwiastun gry Little Nightmares. Przy okazji ujawniono datę premiery, zawartość edycji specjalnej oraz prezenty dla osób składających zamówienie przedpremierowe. Tytuł zadebiutuje 28 kwietnia na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Little Nightmares - twórcy skasowanego The City of Metronome powracają z nowym projektem

Adrian Werner, 12 sierpnia 2016, 12:18

Studio Tarsier i firma Bandai Namco Games przypomniały światu o grze Hunger, przemianowanej na Little Nightmares. Będzie to platformowa zręcznościówka, w której wcielimy się w dziewczynkę próbującą uciec z dziwacznego okrętu pełnego pragnących ją pożreć duchów.

Hunger - pierwszy trailer mrocznej platformówki w stylu Limbo

Góral, 26 lutego 2015, 13:35

Deweloperzy ze studia Tarsier opublikowali pierwszy zwiastun mrocznej platformówki Hunger, na którym możemy obejrzeć fragmenty rozgrywki. Niestety twórcy nie wyjawili zbyt wielu szczegółów na temat tej produkcji, która obecnie planowana jest na konsolę PlayStation 4.