Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Victor Vran

Games with Gold w październiku - m.in. Hitman: Blood Money i Victor Vran

Adrian Werner, 26 września 2018, 10:00

Microsoft ujawnił produkcje na konsole Xbox One i Xbox 360, które otrzymają w październiku abonenci Xbox Live Gold. Tym razem dostaniemy gry Hitman: Blood Money, Overcooked, Victor Vran oraz Stuntman: Ignition.

Victor Vran: Fractured Worlds - zapowiedziano dodatek do RPG-a akcji studia Haemimont Games

Adrian Werner, 10 marca 2017, 09:50

Zespół Haemimont Games zapowiedział dodatek Fractured Worlds do RPG-a akcji (hack'n'slasha) Victor Vran. Premiera ma nastąpić na wiosnę tego roku. W planach jest również rozszerzona edycja z podstawową wersją gry i dwoma DLC (w tym Motorhead: Through the Ages), która poza PC trafi także na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Wieści ze świata (Final Fantasy XV, Victor Vran, Space Engineers, Starbound, Subnautica, Toukiden 2) 16/12/2016

Draug, 16 grudnia 2016, 15:40

Dziś piszemy o pierwszej większej popremierowej aktualizacji do Final Fantasy XV, zapowiedzi konsolowych wersji Victora Vrana, przejściu Space Engineers w fazę beta, aktualizacjach do gier Starbound i Subnautica oraz o terminie premiery anglojęzycznego wydania Toukiden 2. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Victor Vran otrzyma dodatek zainspirowany muzyką heavymetalowej kapeli Motörhead

Adrian Werner, 5 sierpnia 2015, 19:24

Studio Haemimont Games pracuje nad grą Motörhead: Through the Ages, czyli rozszerzeniem do RPG akcji Victor Vran, które zainspirowane zostało twórczością heavymetalowego zespołu Motörhead.

Victor Vran - hack-and-slash od twórców Tropico debiutuje na rynku

Góral, 24 lipca 2015, 12:54

Na komputerach PC zadebiutowała dziś pełna wersja zręcznościowego hack-and-slasha Victor Vran od studia Haemimont Games, znanego przede wszystkim z cyklu Tropico.

Premiera gry Victor Vran w lipcu

Pirlond, 2 lipca 2015, 17:40

Przedstawiciele studia Haemimont Games ujawnili konkretną datę premiery swojej najnowszej gry – hack’n’slasha Victor Vran. Produkcja ukaże się na komputerach z systemami Windows, Mac Os i Linux 24 lipca.

Victor Vran – nowa gra twórców Tropico debiutuje w Steam Early Access

Luc, 21 lutego 2015, 18:00

Wczesna wersja gry Victor Vran – izometrycznego RPG, w którym wcielamy się w łowcę potworów, właśnie trafiła na Steam. Najnowsza produkcja studia znanego z serii Tropico wciąż będzie rozwijana, ale już teraz zbiera przyzwoite opinie.

Victor Vran - pierwszy zwiastun RPG akcji autorów serii Tropico

Adrian Werner, 6 lutego 2015, 11:28

Autorzy serii Tropico wypuścili pierwszy zwiastun gry Victor Vran, czyli zręczościowego RPG-a, który trafi do sprzedaży w tym roku.

Zapowiedziano Victor Vran - zręcznościowe RPG od twórców serii Tropico

Adrian Werner, 23 sierpnia 2013, 14:23

Znane z serii Tropico studio Haemimont Games zapowiedziało zręcznościowe RPG Victor Vran. Poza tradycyjnym dla tego gatunku mordowaniem hord wrogów gra zaoferuje również elementy platformówkowe.