Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Technomancer

Games with Gold w kwietniu – m.in. Technomancer i Star Wars Battlefront 2

Vergil, 26 marca 2019, 17:31

Poznaliśmy produkcje, które w kwietniu firma Microsoft udostępni abonentom Xbox Live Gold w ramach programu Games with Gold. Mowa nie tylko o takich pozycjach, jak Outcast: Second Contact i The Technomancer, lecz także o kultowym Star Wars: Battlefront II i taktycznym Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2.

The Technomancer debiutuje na rynku i zbiera niezbyt przychylne oceny

Draug, 28 czerwca 2016, 13:38

Firma Focus Home Interactive wydała dziś grę The Technomancer – nowe RPG studia Spiders (twórców Mars: War Logs i Bound by Flame), osadzone w quasi-postapokaliptycznych realiach science-fiction. Pierwsze recenzje wskazują, że gra nie jest zła, ale daleko jej do stania się hitem.

The Technomancer ukaże się 21 czerwca

Góral, 19 kwietnia 2016, 19:15

Poznaliśmy datę premiery gry RPG The Technomancer od studia Spiders. Produkcja ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych 21 czerwca bieżącego roku. Dodatkowo deweloper opublikował nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

The Technomancer - stwory z Marsa na nowych screenach z gry

Góral, 29 grudnia 2015, 12:27

Doczekalismy się kilku nowych screenów z nadchodzącego RPG akcji The Technomancer od studia Spiders. Tym razem postanowiono zaprezentować stwory zamieszkujące Marsa. Premiera produkcji na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC planowana jest na 2016 rok.

The Technomancer - zobacz pierwszy gameplay z wersji pre-alfa

Jakub Mirowski, 21 czerwca 2015, 16:30

Studio Spiders zaprezentowało pierwszy fragment ze swojego nadchodzącego RPG akcji The Technomancer. Materiał pochodzi z wersji pre-alfa, nie prezentuje więc jakości, której możemy spodziewać się po finalnym produkcie.

The Technomancer - poznaliśmy szczegóły dotyczące nowej gry twórców Bound by Flame

Góral, 10 kwietnia 2015, 19:10

Firma Focus Home Interactive, wydawca gry The Technomancer od studia Spiders, podzieliła się pierwszymi szczegółami dotyczącymi nowej produkcji twórców Mars: War Logs i Bound by Flame. Tytuł pojawi się na rynku w 2016 roku, w wersji na konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery PC.

The Technomancer nowym RPG-iem akcji od twórców Mars: War Logs

luckie, 21 stycznia 2015, 12:15

Twórcy Bound by Flame i Mars: War Logs, studio Spiders, zapowiedzieli nowe RPG akcji, zatytułowane The Technomancer. Póki co nie ma zbyt wielu oficjalnych informacji na temat produkcji, ale podobno będzie ona spin-offem Mars: War Logs, mającym ukazać się w tym roku