Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Clive Barker's Jericho

Konami wspólnie z autorami Jericho pracuje nad nową grą

Przemysław Zamęcki, 7 marca 2008, 09:42

Europejski oddział koncernu Konami oświadczył, że hiszpańskie studio Mercury Steam zajmie się produkcją nowego tytułu przeznaczonego dla konsol PlayStation 3 i Xbox 360.

Poradnik: Clive Barker's Jericho

Redakcja GRYOnline.pl, 22 listopada 2007, 19:07

"Witaj w nieoficjalnym poradniku do Clive Barker’s Jericho. Znajdziesz tutaj opis przejścia wszystkich sześciu rozdziałów jak również spis bonusów, które możesz odblokować (wraz z podanymi wymaganiami). Dodatkowo możesz zapoznać się z krótkimi opisami wszystkich członków drużyny, którymi przyjdzie Ci pokierować, tak byś zawczasu wiedział kto co potrafi."

Steam i GameTap oferują grę Clive Barker's Jericho

Krystian Smoszna, 24 października 2007, 08:14

Grę Clive Barker’s Jericho można od wczoraj kupić w amerykańskich sklepach, ale jak się okazuje – nie tylko. Produkt firmy Codemasters dostępny jest również w systemach elektronicznej dystrybucji Steam oraz GameTap. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby nową strzelaninę firmowaną nazwiskiem mistrza horroru, pobrać przez Internet...

Jericho Clive'a Barkera debiutuje na rynku

Krystian Smoszna, 23 października 2007, 07:03

Długo musieliśmy czekać na nową grę firmowaną nazwiskiem Clive’a Barkera. Po ponad sześciu latach od premiery Undying, na amerykańskim rynku zadebiutowała kolejna strzelanina, w której produkcji palce maczał brytyjski pisarz i reżyser filmowy w jednej osobie.

Wersje demonstracyjne Clive Barker's Jericho i NHL 2K8 już w ofercie Xbox Live Marketplace

Jiker, 27 września 2007, 11:47

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich użytkowników konsoli Xbox 360. Firma Microsoft umożliwiła właśnie kolejną w ostatnich dniach aktualizację oferty usługi Xbox Live Marketplace, poszerzając ją w ten sposób o wersje demonstracyjne krwawego Clive Barker’s Jericho oraz dynamicznego NHL 2K8.

Gra Clive Barker’s Jericho bez klasyfikacji wiekowej w Niemczech

Metatron, 26 września 2007, 13:53

Serwis GamePolitics poinformował, że USK, niemiecka organizacja zajmująca się klasyfikacją wiekową gier, po raz kolejny odmówiła przyznania kategorii. Tym razem sprawa dotyczy odznaczającej się sporą dozą przemocy produkcji Clive Barker’s Jericho. W ten sposób gra podzieli los takich tytułów jak Crackdown czy Gears of War.

Już niebawem zagramy w demo gry Clive Barker's Jericho

Krystian Smoszna, 25 września 2007, 07:24

Zgodnie z obietnicą daną w lipcu bieżącego roku, firma Codemasters już niebawem zaoferuje nam możliwość przetestowania gry Clive Barker’s Jericho. Wersje demonstracyjne programu otrzymają użytkownicy wszystkich platform sprzętowym, którym dedykowany jest omawiany produkt.

Stwórz stronę poświęconą grze Clive Barker’s Jericho i wygraj atrakcyjne nagrody

Metatron, 13 września 2007, 15:31

W mailu wysłanym do zainteresowanych grą Clive Barker’s Jericho firma Codemasters przypomniała o zbliżającej się premierze oraz podała garść informacji. Wśród nich wspomniano między innymi o nowej stronie internetowej przeznaczonej dla fanów gry, rozpoczęciu przedsprzedaży, a także konkursie „Game with Pain”, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Clive Barker’s Jericho z soundtrackiem Crisa Velasco

Vercetti, 17 sierpnia 2007, 16:15

Brytyjskie Codemasters ujawniło, kto będzie odpowiedzialny za stworzenie ścieżki dźwiękowej do gry akcji Clive Barker’s Jericho. Osoba, której kompozycje usłyszymy w najnowszym projekcie grupy Mercury Stream Entertainment, to Cris Velasco, muzyk znany z utworów do takich produktów, jak Dark Messiah of Might and Magic czy Splinter Cell: Double Agent.

Games Convention 2007 – wiemy, co przedstawi Codemasters

Vercetti, 16 sierpnia 2007, 16:15

Brytyjskie Codemasters ujawniło listę produktów, jakie zaprezentuje na tegorocznych targach Games Convention. Widzowie przybyli do Lipska na największe w Europie wydarzenie dla graczy będą mogli przyjrzeć się pięciu pozycjom z oferty „Mistrzów Kodu”.

Gry Codemasters w sieci dzięki serwisowi GameTap

Vercetti, 2 sierpnia 2007, 12:20

Już wkrótce najlepsze produkcje sygnowane logiem brytyjskiego Codemasters w dniu swojej sklepowej premiery zagoszczą również na łamach płatnego serwisu GameTap. Popularny, internetowy dystrybutor gier podpisał z „Mistrzami Kodu” wieloletnią umowę, za sprawą której będzie aplikował europejskie hity mieszkańcom Ameryki Północnej.

Clive Barker's Jericho - będzie demo na wszystkie platformy

Krystian Smoszna, 25 lipca 2007, 08:58

W przyszłym miesiącu otrzymamy możliwość przetestowania gry Clive Barker’s Jericho – zapowiadanego na wrzesień produktu firmy Mercury Stream Entertainment, Inc. Demo programu sygnowanego nazwiskiem popularnego twórcy horrorów, dostaną posiadacze wszystkich trzech platform sprzętowych.

Oficjalna strona gry Clive Barker's Jericho zadebiutowała w Internecie

Krystian Smoszna, 12 lipca 2007, 11:31

Koncern Codemasters Software uruchomił oficjalną stronę internetową gry Clive Barker’s Jericho, firmowanej nazwiskiem popularnego twórcy horrorów. Pierwszoosobowa strzelanina, przy produkcji której brytyjski pisarz aktywnie uczestniczył, zadebiutuje na rynku 1-ego września bieżącego roku.

Clive Barker's Jericho obszernym katalogiem obrzydliwości

eLKaeR, 9 stycznia 2007, 06:44

Poprzednim razem pisaliśmy o grze Clive Barker's Jericho w listopadzie 2006 roku. Przy okazji zaprezentowaliśmy Szanownym Czytelnikom trzy świeże screenshoty w wysokiej rozdzielczości. Dziś mamy dla Was nie tylko dwa nowe obrazki, ukazujące ten znakomicie zapowiadający się wirtualny horror, ale także garść dodatkowych informacji tekstowych.

Jak wygląda Clive Barker's Jericho na nowych obrazkach w wysokiej rozdzielczości?

eLKaeR, 1 listopada 2006, 12:12

Blisko miesiąc temu podzieliliśmy się z Szanownymi Czytelnikami świeżymi informacjami, dotyczącymi znakomicie zapowiadającej się gry pt. Clive Barker's Jericho (premiera w drugiej połowie 2007 roku) dla PC, PS3 i X360. Natomiast dziś mamy dla Was trzy nowe zrzuty ekranowe w wysokiej rozdzielczości – wcześniejsze screenshoty pochodzą sprzed prawie czterech miesięcy, więc zdążyły się już opatrzyć.

Nowe informacje nt. Clive Barker's Jericho

eLKaeR, 8 października 2006, 10:10

Od oficjalnej zapowiedzi z 19 lipca 2006 nie mieliśmy żadnych świeżych informacji, dotyczących nadchodzącej gry pt. Clive Barker's Jericho. Jednakże dziś wreszcie możemy podać Szanownym Czytelnikom kilka nowych danych na temat tego znakomicie rokującego na przyszłość produktu dla komputerów PC oraz konsol PlayStation 3 i Xbox 360.

Clive Barker's Jericho w 2007 roku

eLKaeR, 19 lipca 2006, 16:44

Dobrze zapowiadająca się gra pt. Demonik została niestety zapuszkowana na początku bieżącego roku. Przedsięwzięcie to wspierał słynny powieściopisarz i reżyser nazwiskiem Clive Barker – twórca filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł. Człowiek ów nie zraził się jednak niepowodzeniem i firmuje zapowiedziany właśnie projekt o tytule Clive Barker's Jericho, realizowany pod skrzydłami Codemasters Software.