Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat LEGO The Hobbit

LEGO The Hobbit i LEGO The Lord of the Rings wycofane ze sprzedaży

Vergil, 3 stycznia 2019, 18:45

Cyfrowe wersje gier LEGO The Hobbit oraz LEGO The Lord of the Rings zostały wycofane ze sprzedaży na PC i konsolach. Oficjalne powody stojące za podjęciem takiej decyzji przez firmę Warner Bros. nie są jednak znane.

LEGO The Hobbit do zgarnięcia za darmo

Serek, 13 grudnia 2018, 20:51

Kolejna przedświąteczna promocja trafiła na salony. Tym razem wszyscy fani wirtualnych klocków LEGO mogą zacierać ręce, bowiem LEGO The Hobbit jest obecnie dostępne za darmo. Uwaga, oferta jest ograniczona czasowo, dlatego warto się śpieszyć.

LEGO The Hobbit - nie powstanie DLC z Bitwą Pięciu Armii

Jakub Mirowski, 14 marca 2015, 13:50

Firma Warner Bros. zapowiedziała dziś, że nie powstanie DLC do LEGO The Hobbit. Dodatek, mający zawierać wydarzenia z ostatniej części filmowej trylogii, był wyczekiwany przez fanów gry, jednak od dłuższego czasu nie było na jego temat żadnych informacji.

LEGO Hobbit zabiera nas na klockową wyprawę do Śródziemia. Top Empik - Tydzień 15

Przemysław Zamęcki, 14 kwietnia 2014, 20:20

Diablo III: Reaper of Souls pozostaje najchętniej kupowaną gr/ą na PC ubiegłego tygodnia w 196 salonach Empik w całej Polsce. Zobacz jakie jeszcze tytuły, z podziałem na platformy, kupują rodacy.

LEGO The Hobbit debiutuje w Europie

Fisheye, 11 kwietnia 2014, 14:15

LEGO The Hobbit to najnowsza odsłona popularnej serii gier, osadzonych w światach zbudowanych z duńskich klocków. Tym razem studio Traveller's Tales oparło swój tytuł na dwóch pierwszych częściach filmowej trylogii Petera Jacksona, będącej adaptacją powieści "Hobbit, czyli tam i z powrotem".

LEGO The Hobbit – wymagania sprzętowe wersji PC

qjin, 3 kwietnia 2014, 14:15

Na platformie cyfrowej dystrybucji Steam pojawiła się w przedsprzedaży gra LEGO The Hobbit, a co za tym idzie – poznaliśmy minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe wersji PC. Jak łatwo się domyślić, do uzyskania płynnej animacji w nadchodzącej produkcji studia Traveller’s Tales nie będziemy potrzebować mocnego sprzętu.

LEGO The Hobbit ukaże się w kwietniu. Traveller’s Tales ujawnia nowe informacje i screeny

luckie, 26 lutego 2014, 15:00

LEGO The Hobbit zadebiutuje w Europie 11 kwietnia 2014 roku na PC, PS3, X360, PS4, XONE, PS Vita, 3DS oraz Wii U. Twórcy ze studia Traveller’s Tales urozmaicą rozgrywkę, dodając akcje grupowe z udziałem dwóch lub więcej postaci. Przy okazji, warto rzucić okiem na nowe screeny ukazujące Miasto Goblinów w wersji z klocków LEGO.

LEGO The Hobbit doczekał się pierwszego trailera

Adam Zechenter, 16 grudnia 2013, 21:05

LEGO The Hobbit, czyli nowa produkcja studia Traveller’s Tales, doczekała się zapowiedzi w formie trailera. W opublikowanym materiale pokazano pierwsze filmowe sceny z gry. Na fragmenty gameplay'u przyjdzie jeszcze poczekać.

LEGO The Hobbit potwierdzone – premiera wiosną 2014 roku

qjin, 25 listopada 2013, 19:15

Koncern Warner Bros. oficjalnie ogłosił, że studio Traveller’s Tales pracuje nad LEGO The Hobbit, czyli kolejną grą wykorzystującą filmową licencję oraz słynne duńskie klocki. Poznaliśmy listę docelowych platform sprzętowych, przykładowych grywalnych postaci, a także zdradzono, na których odsłonach filmowej trylogii Petera Jacksona będzie się zapowiedziana produkcja opierać.

LEGO The Hobbit w drodze

luckie, 22 listopada 2013, 14:12

Studio Traveller’s Tales, twórcy gier sygnowanych marką LEGO, wzięło na warsztat ekranizację Hobbita. LEGO The Hobbit ukaże się w 2014 roku na wszystkich najpopularniejszych platformach sprzętowych, w tym na konsolach nowej generacji.