Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Teenage Mutant Ninja Turtles

Battlefield 1943 najpopularniejszą grą Xbox Live Arcade w 2009 roku

Hed, 11 stycznia 2010, 14:53

Firma Microsoft ujawniła listę najlepiej sprzedających się gier dostępnych w Xbox Live Arcade w 2009 roku. Na pierwszym miejscu uplasował się mały eksperyment Electronic Arts, czyli dostępny tylko w dystrybucji elektronicznej Battlefield 1943, o sukcesie którego donosiliśmy kilka dni po premierze. Pomysł na mniej rozbudowaną wersję znanej serii był strzałem w dziesiątkę.

Wyłoniono najlepsze gry dostępne w usłudze Xbox Live Arcade

Przemysław Zamęcki, 23 lutego 2008, 16:23

Pod koniec stycznia informowaliśmy o zorganizowanym przez Microsoft konkursie, w którym mogliśmy głosować na najlepsze gry dostępne w usłudze Xbox Live Arcade. Do wyboru mieliśmy 112 tytułów, które startowały w sześciu kategoriach. Ponadto w czterech dodatkowych kategoriach zwycięzców wytypował sam amerykański koncern. Ogłoszenie wyników nastąpiło na imprezie Game Developers Conference, a poniżej znajduje się pełna lista zwycięzców.

Najbliższa środa na Xbox Live Arcade pod znakiem Teenage Mutant Ninja Turtles

eLKaeR, 12 marca 2007, 18:18

Klasyczna automatowa bijatyka z gatunku "podążaj nieustannie w prawą stronę ekranu i niszcz wszystko na swojej drodze", powstała na kanwie pierwszych komiksów i telewizyjnych kreskówek o przygodach Wojowniczych Żółwi Ninja, powróci dzięki platformie Xbox 360. Pięć dni temu informowaliśmy jedynie, że to nastąpi, a dziś wiemy już kiedy dokładnie.

Teenage Mutant Ninja Turtles oficjalnie na Xbox Live Arcade

Jiker, 7 marca 2007, 10:30

Firma UbiSoft oficjalnie potwierdziła wcześniejsze plotki związane z przenosinami automatowej gry Teenage Mutant Ninja Turtles na konsolę Xbox 360, a konkretnie usługę Xbox Live Arcade. Gra zostanie udostępniona jeszcze w tym miesiącu.

Teenage Mutant Ninja Turtles zmierzają na Xbox Live Arcade?

Jiker, 27 lutego 2007, 08:48

Serwis blogowy Xbox First poinformował, że popularna arcade’owa pozycja o tytule Teenage Mutant Ninja Turtles zostanie już niedługo wydana w ramach serwisu Xbox Live Arcade. Miałby świadczyć o tym fakt, że udostępniono ją w PartnerNet, sieci Microsoftu, wykorzystywanej do wewnętrznego użytku przez developerów.

Konami zapowiada Teenage Mutant Ninja Turtles Double Pack

Jiker, 9 marca 2006, 10:37

Konami of Europe „bawi się” w najlepsze kontynuując swą (według mnie) rewelacyjną politykę wydawniczą. Kompilując dwie gry wchodzące w skład jednej serii, a tym samym tworząc pewnego rodzaju zestaw, wydaje je po naprawdę niskich cenach. Po zapowiedziach Castlevania Double Pack i Yu-Gi-Oh! Double Pack przyszła kolej na Wojownicze Żółwie Ninja, czyli Teenage Mutant Ninja Turtles Double Pack.

Jeszcze więcej Teenage Mutant Ninja Turtles

eLKaeR, 28 stycznia 2005, 10:10

Cztery zmutowane żółwie nie zakończyły swojego elektroniczno-rozrywkowego żywota na wydanej w zeszłym roku grze Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Battle Nexus, będącej kontynuacją wirtualnej bijatyki z elementami przygodowymi sprzed dwóch lat. Wojownicze gady powrócą bowiem w nowym produkcie korporacji Konami, nazwanym TMNT: Mutant Melee.

Powstaje kontynuacja Teenage Mutant Ninja Turtles

eLKaeR, 12 maja 2004, 12:44

Wojownicze Żółwie Ninja ponownie zaatakują komputery klasy PC, a także konsole Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance. Słynna japońska firma Konami szykuje bowiem sequel wirtualnej gry-bijatyki pt. Teenage Mutant Ninja Turtles, traktującej o przygodach kwartetu zmutowanych gadów, likwidujących wszelkie przejawy zła przy pomocy dalekowschodnich sztuk walki. Sprzedaż gotowego produktu wystartuje prawdopodobnie w październiku bieżącego roku.

Mamy dla Was demo Teenage Mutant Ninja Turtles wraz z kilkoma nowinkami

eLKaeR, 22 października 2003, 11:11

Słynny kwartet wojowniczych żółwi-mutantów, czyli głównych postaci w produktach (komiksy, filmy animowane itp.) z linii Teenage Mutant Ninja Turtles, narodził się blisko dwie dekady wstecz i teraz powraca do rzeczywistości elektroniczno-rozrywkowej dzięki staraniom pracowników japońskiej korporacji Konami. Developerzy z Kraju Kwitnącej Wiśni udostępnili właśnie demo PeCetowej edycji nowego programu zręcznościowego, traktującego o przygodach wspomnianych gadów. Zapraszamy do przeczytania szczegółowych wiadomości na ten temat i późniejszego pobierania odpowiednich plików z serwera FTP wortalu GRY-OnLine.