Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Child of Light

Assassin's Creed 2, Rayman Legends i Child of Light za darmo

Adrian Werner, 2 maja 2020, 08:27

Ruszyła promocja pozwalająca ponownie otrzymać za darmo Assassin's Creed II, Child of Light oraz Rayman Legends, czyli trzy wyśmienite gry wydane przez firmę Ubisoft.

Child of Light od dziś za darmo w Uplay

Krystian Pieniążek, 24 marca 2020, 16:42

Firma Ubisoft udostępniła za darmo grę Child of Light. Produkcję można zdobyć za pośrednictwem platformy Uplay i jak to zwykle bywa, warto się pospieszyć, gdyż promocja jest ograniczona czasowo.

Child of Light w przyszłym tygodniu za darmo w Uplay

Miłosz Szubert, 20 marca 2020, 14:15

Firma Ubisoft przygotowała niespodziankę dla graczy. Między 24 a 28 marca będzie można zdobyć za darmo egzemplarz gry Child of Light. Oferta będzie dotyczyła jedynie pecetów (platforma Uplay).

Child of Light - RPG firmy Ubisoft bez szans na kontynuację

Adrian Werner, 4 maja 2019, 09:21

Patrick Plourde, twórca gry Child of Light, poinformował, że szanse na powstanie kontynuacji są znikome. Ma ciekawy pomysł na kolejną grę z serii, ale firma Ubisoft nie jest chętna obecnie finansować takich małych projektów.

Wieści ze świata (Star Wars: Battlefront, Street Fighter V, Child of Light) 14/4/15

Łukasz Szliselman, 14 kwietnia 2015, 12:47

Dziś piszemy m.in. o planach umieszczenia Star Wars: Battlefront w programie EA Access, wizji twórczej dewelopera Street Fighter V oraz nowych grach w uniwersum Child of Light. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Child of Light okazało się sukcesem finansowym

Kamil Zwijacz, 21 listopada 2014, 12:04

Dwuwymiarowa gra RPG Child of Light od firmy Ubisoft okazała się sukcesem finansowym - zdradził Patrick Plourde, dyrektor kreatywny studia Ubisoft Montreal. Plourde wyjawił także, że produkcja powstała dlatego, że najpierw zajął się on słynną strzelanką Far Cry 3. Dopiero po zakończeniu prac nad FPS-em dostał od szefów wolną rękę na kolejny projekt.

Wieści ze świata (Child of Light, Far Cry 4, Quantum Break) 21/5/14

Marcin Skierski, 21 maja 2014, 11:30

Dziś piszemy m.in. o procesie produkcji gry Quantum Break, przepustce sezonowej do strzelaniny Far Cry 4, dacie premiery Child of Light w wersji na PlayStation Vita, a także o ścieżce dźwiękowej Transistor. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Child of Light, czyli Edycja Specjalna w cross-buy za mniej niż 80 zł. Zaglądamy do środka!

Konrad Zabłocki, 30 kwietnia 2014, 16:55

Świetnie oceniana gra na dwie konsole jednocześnie, w Edycji Specjalnej z kilkoma bajerami w środku... za 80 zł. Well done, Ubi!

Child of Light zadebiutowało na rynku. Zobacz oceny nowego RPG-a Ubisoftu

Kamil Zwijacz, 30 kwietnia 2014, 12:28

Dwuwymiarowa gra RPG Child of Light ze stajni firmy Ubisoft zadebiutowała dziś w ramach cyfrowej dystrybucji na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Wii U oraz komputerach PC.Tytuł zebrał wysokie, ale mimo wszystko mieszane opinie, z którymi zapoznacie się w dalszej części niniejszej informacji.

PlayStation 4 po raz pierwszy w notowaniu bestsellerów Empiku. Top Empik - Tydzień 17

Przemysław Zamęcki, 29 kwietnia 2014, 10:03

Najważniejszą informacją przedstawionego dzisiaj notowania bstsellerów salonów Empik nie jest mnogość wszelakich form simsów na PC, ale pierwsza prezentacja najchętniej kupowanych gier na PlayStation 4. Co też kupują rodacy posiadający tę platformę? Sprawdź!

Uwielbiam Ubisoft, a w szczególności serię Assassin's Creed – kontrwpis

Oskar Kalarus, 3 kwietnia 2014, 15:10

Konrtwpis w odpowiedzi na średnio udany żart primaaprilisowy kolegi blogera z gameplay.pl.

Child of Light wyjdzie w kwietniu – zobacz nowy zwiastun

Bartosz Woldański, 6 lutego 2014, 19:39

Koncern Ubisoft ujawnił dokładną datę premiery dobrze zapowiadającej się dwuwymiarowej gry Child of Light. Ma ona ukazać się pod koniec kwietnia na PC oraz konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One i Wii U. Ponadto został udostępniony nowy zwiastun oraz wyjawiono cenę produktu obowiązującą na wszystkich platformach sprzętowych.

Child of Light - nowe szczegóły produkcji Ubisoftu inspirowanej grami jRPG

Marcin Skierski, 10 września 2013, 12:50

Firma Ubisoft udostępniła pierwszy zwiastun i kilka screenów z niedawno zapowiedzianej gry Child of Light. Oprócz tego poznaliśmy nowe informacje na temat tej urokliwej produkcji studia Ubisoft Montreal.

Child of Light – nowa gra RPG od Ubisoftu inspirowana Limbo oraz tytułami jRPG

Michał Kułakowski, 19 sierpnia 2013, 18:25

Niewielki zespół w jednym z oddziałów Ubisoftu pracuje w tej chwili nad grą RPG, która inspirowana jest klasycznym japońskimi przedstawicielami tego gatunku oraz współczesnymi platformówkami. Projekt powstaje na podstawie silnika napędzającego najnowsze części serii Rayman, a przy tworzeniu oprawy twórcy wzorują się na pracach najlepszych ilustratorów oraz autorów grafik koncepcyjnych.