Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Child of Light

To strona z ocenami gry Child of Light. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE Switch X360 PS3 WiiU PSV.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
XONE
PS4
PS3
X360
WiiU
PSV
Switch

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
06.03.2014 10:07
NeuroN
14
Legionista

Na PS3 też się ukaże. Zapowiada się miła gierka cRPG do ogrania :)

24.07.2016 20:09
😍
odpowiedz
1 odpowiedź
TenTomek
1
Junior

Kupiłem grę w promocji za 30 zł i myślę że ta kwota idealnie odzwierciedla ilość zabawy jakiej możemy oczekiwać od Child of Light. Śliczna rysowana grafika w połączeniu z nastrojową, melancholijną muzyką pozwalają się wczuć w rozpacz głównej bohaterki. Ten aspekt zdecydowaie na plus. Niestety mechanicznie leży wszystko. Rozwój postaci jest iluzją, levelujemy postaci praktycznie co walkę. Nie ma znaczenia w co pakujemy punkty, drzewka rozwoju które początkowo wygladają na rozbudowane sprowadzają się do "dodaj punkt HP", "dodaj 1 punkt siły" i tak dalej. Jeśli jesteśmy już przy walkach - są tragicznie nudne. Pomijając walki z bosami, klikamy tylko czary/ataki które skrzywdzą kilku wrogów na raz i modlimy się żeby od razu zginęli, żeby niepotrzebnie już tego nie przedłużać. Wpadasz na kolejnego wroga? "O nie, kolejna nudna walka". Skakanie wrogom na głowy w Mario było bardziej fascynujące. Zupełnie nie ratuje sytuacji liczba bohaterów w naszym zespole (spora) - która w teorii powinna walki urozmaicać, w praktyce nie zmienia nic. Szkoda, bo mogło być dużo fajniej, a tak pozostaje się przemęczyć dla tej wspaniałej grafiki.

post wyedytowany przez TenTomek 2016-07-24 20:10:17
24.07.2016 22:35
TenTomek
1
Junior

Komentując swój komentarz. Mimo wszystko gra bardzo mocno wciąga. Chcąc nie chcąc, jeśli ją tylko uruchomisz i dasz Aurorze szanse, to jestem pewny że przemęczysz ubogą mechanikę i te kilka godzin będziesz się nieźle bawić.