Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat BioShock 2: Minerva's Den

BioShock - opublikowano szkice koncepcyjne z anulowanego filmu

Góral, 19 stycznia 2014, 16:56

Jim Martin, artysta pracujący przy filmie BioShock, opublikował szkice koncepcyjne z ekranizacji gry. Dzięki nim możemy zobaczyć projekty podwodnego miasta Rapture, które są bardzo zbliżone do tego, co widzieliśmy podczas zabawy na komputerach i konsolach. Niestety nie dane nam będzie pójść do kina na ten projekt, gdyż został on anulowany w 2013 roku przez Kena Levine'a.

Nie będzie filmu BioShock – tak zdecydował Ken Levine z Irrational Games

eLCeBe, 13 marca 2013, 14:08

Film opowiadający o świecie znanym z cyklu gier BioShock jednak nie powstanie. Pierwsze plotki o planach nakręcenia hollywoodzkiej produkcji w realiach znanego cyklu autorstwa Irrational Games pojawiły się już w 2008 roku, ale od tego czasu projekt napotykał same przeszkody. Ken Levine, projektant gier z serii BioShock, postanowił anulować prace nad ekranizacją.

BioShock Ultimate Rapture Edition – specjalna edycja dwóch części BioShocka trafi na konsole

Ender, 5 stycznia 2013, 10:55

Firma 2K Games zapowiedziała wydanie specjalnego zestawu dwóch odsłon BioShocka, które trafi na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Poza wszystkimi zestawami DLC zawierać ma także nowy dodatek, pozwalający graczom zapoznać się ze wczesnymi szkicami koncepcyjnymi oraz trójwymiarowymi modelami postaci, które nie trafiły do ostatecznej wersji obu gier.

Ekranizacja gry BioShock bez Juana Carlosa Fresnadillo za kamerą

Olek, 25 marca 2012, 17:38

Dla graczy, którzy nie stracili nadziei na film w uniwersum serii BioShock, mamy przykre wieści. Reżyser Juan Carlos Fresnadillo wyjawił, że nie jest już zaangażowany w projekt. Na domiar złego, całe przedsięwzięcie wciąż tkwi w martwym punkcie, bo filmowcy nie potrafią dojść do porozumienia z twórcami gry.

Po drugiej stronie lustra, część druga. Historia firmy Looking Glass Studios

Lans Tartare, 4 listopada 2011, 15:29

Upadek Looking Glass Studios nie oznaczał upadku ich myśli artystycznej. Studio wydało z siebie i współpracowało ze zbyt wielką ilością ogromnych talentów, żeby nie pozostawić po sobie godnej spuścizny. Udało się. Fragmenty ich gier, odpowiedzialni za nie ludzie, czy po prostu naśladowcy i spadkobiercy rozwiązań, które wprowadzili istnieją po dziś dzień. I chwała im za to.

Dodatek Minerva’s Den do BioShocka 2 w końcu trafi na pecety

Hed, 18 maja 2011, 08:33

Przedstawiciele studia 2K Marin potwierdzili, że dodatek Minerva’s Den do pecetowej wersji strzelanki BioShock 2 zostanie wydany w tym miesiącu. Posiadacze komputerów czekali na rozszerzenie prawie dziewięć miesięcy i musieli walczyć o nie, gdy firma 2K chciała zrezygnować ze wspierania gry na tej platformie. Burzliwa historia będzie miała pozytywne zakończenie.

Amerykańska „poprawność” sprawia kłopoty producentom kinowej adaptacji BioShocka

Hed, 15 lutego 2011, 11:13

Zwykle nie lubimy narzekania, ale w przypadku Gore’a Verbinskiego, amerykańskiego filmowca (Piraci z Karaibów), możemy zrobić wyjątek. Jeden z producentów filmowego BioShocka poskarżył się, że za jego kadencji projekt napotykał na olbrzymie problemy ze względu na swoją treść i podejście amerykańskich inwestorów.

Dodatki DLC dla pecetowego BioShocka 2 wciąż w produkcji

Sarge, 13 stycznia 2011, 09:55

Posiadaczom pecetowej wersji BioShocka 2 z pewnością znany jest problem z dodatkami DLC, które jak dotąd ukazały się tylko na konsolach. Początkowo miały one w ogóle nie trafić na komputery, ale w wyniku zdecydowanej krytyki graczy, w październiku zdecydowano o wznowieniu prac. Od tamtego czasu zapanowała cisza w temacie, jakie są więc najnowsze wieści?

Pecetowcy jednak dostaną DLC do BioShocka 2

Adrian Werner, 28 października 2010, 09:17

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że wersja pecetowa gry BioShock 2 nie otrzyma zapowiadanych materiałów DLC. Okazuje się, że reakcja fanów była tak negatywna, że 2K Games zmieniło zdanie w tej sprawie i ostatecznie również gracze komputerowi otrzymają szansę zagrania w dodatki Protector Trials oraz Minerva’s Den.

Pecetowcy nie dostaną DLC do BioShocka 2

Adrian Werner, 9 października 2010, 13:05

Mamy złe wieści dla graczy czekających na pecetowe wersje najnowszych dodatków DLC do BioShocka 2. Okazało się bowiem, że nie ma żadnych szans na ich wydanie.

BioShock: Infinite - nowe informacje

Adrian Werner, 14 września 2010, 09:25

BioShock: Infinite od chwili ujawnienia cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy. Do zapowiadanej na rok 2012 premiery pozostał jeszcze niestety szmat czasu, dlatego twórcy powoli dawkują kolejne informacje na temat swojego dzieła. Na oficjalnej stronie ruszyła seria drobnych aktualizacji zdradzających ciekawostki dotyczące tej gry.

BioShock 2: Minerva’s Den już w sprzedaży

Rock Alone, 1 września 2010, 09:20

Najnowszy dodatek do BioShock 2 trafił właśnie do użytkowników platform Xbox 360 i PlayStation 3. Rozszerzenie zatytułowane Minerva’s Den oferuje zupełnie nową przygodę, która jest dopełnieniem głównej fabuły i toczy się równolegle z wydarzeniami znanymi z drugiej części gry.

Poznaliśmy cenę i datę premiery dodatku DLC Minerva's Den dla BioShocka 2

Sarge, 27 sierpnia 2010, 09:55

Posiadacze BioShocka 2 długo musieli czekać na zapowiedź dodatku DLC skupiającego się tylko na przygodzie dla jednego gracza. Dotychczas wydawane były rozszerzenia dedykowane rozgrywce wieloosobowej, a na ogłoszenie czegoś dla fanów samotnej zabawy musieliśmy czekać aż do sierpnia. Dziś z kolei dowiedzieliśmy się szczegółów na temat premiery.

Zapowiedziano pierwszy dodatek DLC rozwijający fabułę BioShocka 2

Sarge, 5 sierpnia 2010, 17:22

Wygląda na to, że po wydaniu dodatków DLC przeznaczonych dla rozgrywek wieloosobowych w grze BioShock 2 i jednym dodającym nowe misje-wyzwania, w końcu doczekamy się rozszerzenia skupiającego się tylko na przygodzie dla jednego gracza.