Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Murdered: Śledztwo zza grobu

Airtight Games – twórcy gry Murdered: Śledztwo zza grobu po cichu likwidują studio [Aktualizacja: potwierdzenie]

Draug, 3 lipca 2014, 15:00

Jak się nieoczekiwanie okazało, w ciągu kilku tygodni po premierze gry Murdered: Śledztwo zza grobu jej twórcy – Airtight Games – najwyraźniej zaprzestali dalszej działalności. Deweloper zamknął swoją amerykańską siedzibę i wyprzedał z niej całe wyposażenie, nie informując o tym w żadnych mediach. [Aktualizacja: studio Airtight Games potwierdziło wczorajsze przypuszczenia]

Murdered: Soul Suspect w pierwszej trójce. Top 10 UK (1 - 7 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 9 czerwca 2014, 11:08

Watch_Dogs, pomimo znacznego spadku zainteresowania nadal prowadzi w rankingu najchętniej kupowanych gier w handlu detalicznych w Wielkiej Brytanii. Sprawdź jakie jeszcze tytuły znalazły się w pierwszej dziesiątce brytyjskich bestsellerów.

Premiera Murdered: Śledztwo zza grobu. Sprawdź oceny mediów

Góral, 3 czerwca 2014, 09:55

Murdered: Śledztwo zza grobu, najnowsza produkcja ze stajni firmy Square Enix, zadebiutowało na światowych rynkach, w wersji na konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One i komputery PC. Tytuł okazał się grą po prostu średnią, o której dość szybko zapomnimy.

Murdered: Soul Suspect – wymagania sprzętowe i 25 minut gry

qjin, 26 maja 2014, 12:28

W sklepie cyfrowej dystrybucji Steam pojawiły się minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe pecetowej wersji Murdered: Soul Suspect, detektywistycznej gry studia Airtight Games. Jako że premiera zbliża się wielkimi krokami, to do sieci napływa coraz więcej zwiastunów i zapisów rozgrywki. Jeden z użytkowników serwisu YouTube zaprezentował pierwsze 25 minut z gry.

Nabywcy kart AMD Radeon otrzymają darmowe gry, w tym Murdered: Soul Suspect

Ender, 22 kwietnia 2014, 20:45

Firma AMD ogłosiła, że rozszerza prowadzony przez siebie program promocyjny Nigdy nie spoczywaj na laurach. W jego ramach osoby kupujące nowe karty graficzne producenta otrzymują kody, dzięki którym mogą otrzymać darmowe gry. Szansę na prezent dostaną teraz także nabywcy tańszych modeli GPU, a katalog nagród został rozszerzony o wysokobudżetowy hity i tytuły niezależnych deweloperów.

Murdered: Soul Suspect – oficjalna data premiery

Ender, 4 marca 2014, 19:35

Firma Square Enix podała dokładną europejską datę premiery gry Murdered: Soul Suspect. Produkcja ukaże się równocześnie na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4.

Murdered: Soul Suspect trafi na PlayStation 4 i Xboksa One

luckie, 5 lutego 2014, 10:38

Przygodowa gra akcji z duchem zamordowanego detektywa w roli głównej trafi na PlayStation 4 i Xboksa One. Prócz konsol nowej generacji tytuł ukaże się na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360 w czerwcu bieżącego roku.

Wieści ze świata (Assassin's Creed IV: Black Flag, Murdered: Soul Suspect) 4/2/14

Sarge, 4 lutego 2014, 14:05

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji Assassin's Creed IV: Black Flag w wersji na PlayStation 4, zapowiedzi gry Murdered: Soul Suspect na Xboksa One, a także o nagrodzie dla The Last of Us przyznanej na gali Writers Guild Awards 2014. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Murdered: Soul Suspect nie ukaże się na początku przyszłego roku

Góral, 7 sierpnia 2013, 09:21

Firma Square Enix, wydawca gry Murdered: Soul Suspect, poinformowała, że tytuł nie ukaże się zgodnie z planem (początek 2014 roku). Produkcja trafi na rynek nie wcześniej, niż w drugim kwartale przyszłego roku.

Murdered: Soul Suspect - obejrzyj ponad 20-minutową prezentację gry

Adrian Werner, 13 lipca 2013, 17:36

Firma Square Enix wypuściła trwający ponad 20 minut materiał video z gry Murdered: Soul Suspect. Filmik stanowi zapis prezentacji projektu, jaką zorganizowano na tegorocznych targach E3.

Murdered: Soul Suspect pokazany w 15-minutowej prezentacji

Hed, 20 czerwca 2013, 13:05

Gra przygodowa Murdered: Soul Suspect doczekała się solidnego materiału wideo z targów E3. Film prezentuje parę scen z nietypowej produkcji studia Airtight Games, w której wcielimy się w ducha detektywa próbującego rozwikłać tajemnicę własnej śmierci.

Murdered: Soul Suspect – Square-Enix ujawniło pierwsze szczegóły

moir, 4 czerwca 2013, 20:33

Japońska firma Square-Enix ujawniła dziś pierwsze szczegóły na temat swojej najnowszej gry - Murdered: Soul Suspect. Produkcja cechować się ma przede wszystkim nietypową i interesującą fabułą, zaś rozpocznie się od śmierci głównego bohatera. Więcej na jej temat usłyszymy podczas zbliżających się targów E3.

Murdered: Soul Suspect oficjalnie zapowiedziane na początek roku 2014

eLCeBe, 20 lutego 2013, 19:10

Murdered: Soul Suspect, przygodowa gra akcji z elementami horroru, ukaże się na początku 2014 roku. Informację tę przekazała firma Square-Enix, autorzy projektu. Tytuł pojawi się na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Square-Enix pracuje nad thrillerem Murdered: Soul Suspect

Adrian Werner, 9 lutego 2013, 11:44

Square-Enix szykuje się do ujawnienia projektu Murdered: Soul Suspect. Uruchomiono już stronę zawierającą pierwsze wskazówki, które sugerują, że gra będzie detektywistycznym thrillerem.