Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dirty Bomb

Darmowa gra Dirty Bomb pozbywa się mikrotransakcji

Frozen, 9 stycznia 2019, 13:23

Studio Splash Damage ogłosiło, że od następnego tygodnia Dirty Bomb stanie się jeszcze bardziej darmowe. Z tytułu zniknie jakakolwiek monetyzacja, a cała ekonomia w grze zostanie odpowiednio zmodyfikowana, aby lepiej współgrać z bezpłatnością tytułu.

Studio Splash Damage kończy wsparcie dla Dirty Bomb

AlexB, 19 października 2018, 10:19

Studio Splash Damage podjęło decyzję o zakończeniu rozwoju darmowego sieciowego FPS-a Dirty Bomb. Wciąż będzie można w niego grać, lecz nie pojawią się już żadni nowi bohaterowie ani aktualizacje.

Twórcy Brinka i Dirty Bomb wykupieni przez chińskiego dostawcę drobiu

Makek, 11 lipca 2016, 20:21

Splash Damage – deweloperzy znani z produkcji takich gier jak Brink, Enemy Territory: Quake Wars czy Dirty Bomb – zostali wykupieni przez firmę Radius Maxima, będącą filią chińskiego dostawcy drobiu: Leyou Technology Holdings. Informacja o transferze pojawiła się dzisiaj na chińskiej giełdzie.

Wieści ze świata (Team Fortress 2, Forza Horizon 2, Pillars of Eternity) 3/6/15

Tyon, 3 czerwca 2015, 11:33

Dziś piszemy m.in. o usłudze Maps Workshop dla gry Team Fortress 2, otwartej becie Dirty Bomb, nowej paczce samochodów do Forzy Horizon 2 oraz najnowszym patchu do Pillars of Eternity. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Dirty Bomb, Bloodborne, Project CARS) 28/5/15

luckie, 28 maja 2015, 12:54

Dziś piszemy m.in. o otwartych beta-testach gry Dirty Bomb, aktualizacji 1.04 do Bloodborne oraz wpływie DirectX 12 na wydajność Project CARS. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Smite, Dirty Bomb, Gearbox) 7/1/2015

luckie, 7 stycznia 2015, 12:21

Dziś piszemy m.in. o zapisach do bety gry Smite, rozpoczęciu testów Dirty Bomb oraz nadchodzących zapowiedziach studia Gearbox. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dirty Bomb – pierwszy film z rozgrywki

Ender, 15 grudnia 2012, 14:30

W sieci pojawił się pierwszy trailer, prezentujący rozgrywkę w grze Dirty Bomb. Tytuł jest nowym FPS-em, działającym w modelu free-to-play, tworzonym przez studio Splash Damage, odpowiadające za powstanie tytułów, takich jak Brink czy Wolfenstein: Enemy Territory.

Flesz (29 listopada 2012) – Dragon Age III, DMC, Dirty Bomb, Isaac

Hed, 29 listopada 2012, 18:19

Dzisiaj zapowiedziano nową grę – strzelankę sieciową Dirty Bomb – i plotkowano o opóźnieniu Dragon Age III. Podsumowanie najciekawszych newsów znajdziecie we Fleszu.

Twórcy Brink zapowiadają sieciową strzelaninę Dirty Bomb na PC

Sarge, 29 listopada 2012, 14:25

Dirty Bomb to świeżo zapowiedziana, sieciowa strzelanina od studia Splash Damage, czyli twórców takich produkcji jak Wolfenstein: Enemy Territory, czy Brink. Sporo wskazuje na to, że Dirty Bomb będzie pecetową produkcją korzystającą z modelu free to play.