Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Marvel: Ultimate Alliance

Zremasterowany Marvel: Ultimate Alliance z pierwszym patchem

Entelarmer, 3 sierpnia 2016, 13:00

Dziś debiutuje patch dla odświeżonej pierwszej odsłony serii Marvel: Ultimate Alliance, naprawiający m.in. problemy z dźwiękiem oraz grą sieciową. Zapowiedziano też wydanie DLC w formie darmowej aktualizacji wersji na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Marvel: Ultimate Alliance 1 i 2 na PC to całkowita porażka

Góral, 27 lipca 2016, 17:50

Wczoraj na Steamie i PlayStation 4 ukazały się odświeżone wersje gier Marvel: Ultimate Alliance i Marvel: Ultimate Alliance 2. Niestety, mamy złe wieści dla użytkowników komputerów - w obu przypadkach porty są okropnie słabe.

Marvel: Ultimate Alliance 1 i 2 ukażą się na XOne, PS4 i PC w najbliższy wtorek

Góral, 24 lipca 2016, 14:14

26 lipca do cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach trafią gry Marvel: Ultimate Alliance 1 i 2, które będzie można kupić osobno za 39,99 dolarów lub w pakiecie za 59,99 dolarów.

E3 2008: Marvel Ultimate Alliance 2: Fusion już oficjalnie

aRusher, 16 lipca 2008, 18:28

O kontynuacji Marvel: Ultimate Alliance mówiło się już od dawna. Niemniej jednak dopiero wczoraj podczas konferencji Sony usłyszeliśmy oficjalną zapowiedź gry Marvel Ultimate Alliance 2 opatrzonej podtytułem Fusion. Trafi ona do posiadaczy konsoli Xbox 360, PlayStation 3, Wii i Nintendo DS w pierwszym kwartale 2009 roku.

Activision zapowiada nowe gry z superbohaterami i modernizację serii Tony Hawk

Przemysław Zamęcki, 8 lutego 2008, 07:56

Nie przemijają dobre czasy dla fanów amerykańskich superbohaterów w wersji elektronicznej. Co prawda walkę o dominację w tym segmencie rynku Electronic Arts oddał walkowerem, niemniej jednak na ubitym polu wciąż pozostają co najmniej dwa duże koncerny – Sega i Activision. I właśnie wprost od tego drugiego mamy interesujące informacje.

Microsoft przygotowuje świąteczne edycje konsoli Xbox 360

Maciej Jałowiec, 13 sierpnia 2007, 13:58

Internautom przeszukującym sieć udało się znaleźć interesujące zdjęcie na stronach Microsoftu wykorzystywanych do celów marketingowych. Prezentuje ono dwie nowe edycje Xboxa 360.

Już wkrótce zobaczymy nowych bohaterów w Marvel: Ultimate Alliance

Krystian Smoszna, 26 marca 2007, 08:24

W przyszłym miesiącu posiadacze konsoli Xbox 360 będą mogli pobrać z Internetu dwa niewielkie dodatki do gry Marvel: Ultimate Alliance, zwiększające liczbę dostępnych bohaterów o kilka nowych postaci.

Potwierdzono pierwsze europejskie tytuły startowe przeznaczone dla PS3

Jiker, 7 listopada 2006, 16:23

Firma Activision poinformowała, iż w momencie europejskiej premiery konsoli PLAYSTATION 3 wprowadzi na ów rynek trzy pozycje. Ich tytuły właśnie zostały ujawnione.

Europa otrzyma w tym roku 27 gier przeznaczonych dla Nintendo Wii

Jiker, 2 listopada 2006, 11:25

Kilkadziesiąt godzin temu mogliście zapoznać się z amerykańską listą gier, które będzie można nabyć w ramach usługi Virtual Console, będącej jednym z atutów konsoli Nintendo Wii. Dzisiaj z kolei chcielibyśmy Wam przedstawić spis dotyczący Europy, wzbogacony dodatkowo o listę 27 nowych, pełnoprawnych pozycji, które zostaną wydane na Wii jeszcze w tym roku.

Gra Marvel: Ultimate Alliance już w sklepach

Metatron, 26 października 2006, 11:45

Activision ogłosiło, że gra Marvel: Ultimate Alliance trafiła już do sklepów. Produkcja należy do gatunku action RPG, osadzona została w uniwersum Marvela i zawiera w sobie niespotykaną dotąd w grach video ilość komiksowych postaci.

Marvel: Ultimate Alliance z oryginalnym soundtrackiem

Krooliq, 30 sierpnia 2006, 10:39

Koncern Activision poinformował, że kolejna gra z gatunku action-cRPG zainspirowana komiksowym uniwersum Marvela, czyli Marvel: Ultimate Alliance, zostanie wzbogacona o oryginalny soundtrack.

Wciel się w rolę Bruce'a Bannera lub Jean Gray w Marvel: Ultimate Alliance

Krystian Smoszna, 5 czerwca 2006, 08:40

Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych i chciałbyś wziąć udział w produkcji gry komputerowej, teraz masz ku temu doskonałą okazję. Koncern Activision rozpoczął poszukiwania osób, które podłożyłyby głos wybranym bohaterom programu Marvel: Ultimate Alliance.

Oficjalna strona Marvel Ultimate Alliance

BK, 18 maja 2006, 10:03

Pod koniec kwietnia informowaliśmy was o planach firmy Activision związanych z wydaniem Marvel Ultimate Alliance. W sieci niedawno pojawiła się oficjalna strona gry, a wraz z nią nieco więcej informacji na temat tej pozycji.