Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Might & Magic: Heroes Online

Might & Magic: Heroes Online, Panzer General Online, Plemiona 2 i inne najlepsze przeglądarkowe gry września

christbrando, 8 października 2014, 14:01

Po przerwie powracamy z cyklicznym przeglądem gier przeglądarkowych. W tekście zapoznacie się z najciekawszymi naszym zdaniem produkcjami, które można odpalić na prawie każdej maszynie.

Might & Magic: Heroes Online - zadebiutowała pełna wersja produkcji

Góral, 1 października 2014, 10:55

Przeglądarkowa gra free-to-play Might & Magic: Heroes Online doczekała się premiery pełnej wersji, którą można się od wczoraj bawić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. By rozpocząć rozgrywkę wystarczy się zarejestrować / zalogować na już istniejące konto.

Might & Magic: Heroes Online – zgarnij kod na dodatkowe przedmioty!

luckie, 3 września 2014, 13:49

Dla miłośników Might & Magic: Heroes Online przygotowaliśmy pulę kodów odblokowujących dodatkowe przedmioty w grze. Odebrać je mogą zarejestrowani czytelnicy naszego serwisu.

Might & Magic: Heroes Online - sprawdź bonusową misję w dziale Darmowych Gier na GRYOnline.pl

Maciej Jałowiec, 1 sierpnia 2014, 18:10

Zapraszamy do działu Darmowych Gier na GRYOnline.pl celem przetestowania przeglądarkowego Might & Magic: Heroes Online, w tym dodatkowej misji zatytułowanej "Zapomniane Ziemie".

Might & Magic: Heroes Online - start otwartych beta testów w Polsce

Sarge, 29 lipca 2014, 13:00

Firma Ubisoft uruchomiła otwarte beta testy gry Might & Magic: Heroes Online dla polskich graczy. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej, aby wziąć udział w zabawie.

Might & Magic: Heroes Online - rozdajemy klucze do zamkniętej bety

Góral, 15 lipca 2014, 14:50

Osoby chcące wziąć udział w beta testach przeglądarkowej gry strategiczno-taktycznej Might & Magic: Heroes Online mogą pozyskać klucz w naszym nowym rozdawnictwie, przygotowanym wraz z firmą Ubisoft.

Ubisoft wypuścił zwiastun Might & Magic Heroes Online z fragmentami rozgrywki

Hed, 8 marca 2013, 12:29

Pojawił się zwiastun gry Might & Magic Heroes Online, w którą zagramy bezpośrednio z przeglądarki w systemie free-to-play. Sprawdźcie, jak prezentują się popularni Herosi podani w tej postaci.

Ubisoft ujawnia Might & Magic Heroes Online

Aver, 15 sierpnia 2012, 16:17

Firma Ubisoft zapowiedziała przeglądarkową grę free-to-play, będącej sieciową kontynuacją piątej i szóstej części cyklu o Herosach. Tytuł wprowadzi wiele ciekawych rozwiązań. Jego premiera planowana jest na czwarty kwartał 2012 roku.