Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Battlefield 3: Walka w zwarciu

Battlefield 3: Walka w zwarciu rozdawane za darmo przez Electronic Arts

qjin, 11 czerwca 2013, 20:15

Firma Electronic Arts rozdaje z okazji targów E3 wersje cyfrowe jednego z dodatków DLC do Battlefielda 3. Inicjatywa zakończy się w przyszłym tygodniu.

[UAKTUALNIENIE] Sukces Battlefield 3 w Polsce i obniżki w sklepie Origin

luckie, 26 listopada 2012, 14:47

Firma Electronic Arts Polska pochwaliła się dobrymi wynikami sprzedaży Battlefield 3 – w naszym kraju grę kupiło już ćwierć miliona osób. Z tej okazji w sklepie Origin przygotowano 50-procentową przecenę na produkcję studia EA DICE i kilka innych najnowszych tytułów.

Call of BattleArmA, czyli eJay i barth89 dyskutują, cz. 1

barth89, 15 lipca 2012, 07:20

Rynek gier wideo zmienia się nieustannie, a same gry zmieniają się wraz z nim. Battlefield 3 zdążył już dojrzeć od naszej poprzedniej dyskusji, wzbogacił się o kilka dodatków (Back to Karkand i Close Quarters już ogrywamy, na pozostałe trzy jeszcze trochę poczekamy), ewoluowała także mentalność studia DICE (tu na pierwszy plan wychodzi usługa Premium).

Battlefield Premium – 800 tys. użytkowników usługi w dwa tygodnie

Olek, 29 czerwca 2012, 21:33

Szef EA Games pochwalił się na łamach internetowego serwisu dziennika USA Today wysokim zainteresowaniem usługą Battlefield Premium. W ciągu dwóch tygodni zarejestrowało się w niej 800 tys. graczy.

Premiera dodatku DLC Walka w zwarciu do gry Battlefield 3 na Xboksie 360 i PC

Sarge, 26 czerwca 2012, 11:45

W najbliższych godzinach na łamach Xbox Live oraz Origin pojawi się dodatek DLC Walka w zwarciu do gry Battlefield 3. Rozszerzenie wprowadza cztery nowe mapy do rozgrywek sieciowych, dwa tryby rozgrywki, niedostępne wcześniej bronie i kilka innych atrakcji.

Electronic Arts uruchamia usługę Battlefield 3: Premium

Ender, 5 czerwca 2012, 13:55

Firma Electronic Arts uruchomiła właśnie usługę Battlefield 3: Premium. Po uiszczeniu jednorazowej opłaty, gracze otrzymają dostęp do wszystkich zestawów DLC do Battlefield 3, a także pakiet ekskluzywnych dodatków. Przez pierwszy tydzień funkcjonowania usługi skorzystają z niej jedynie posiadacze konsoli PlayStation 3.

Nowa aktualizacja gry Battlefield 3 wprowadza płatne przedmioty

DogGhost, 28 marca 2012, 09:37

Najnowsza aktualizacja gry Battlefield 3 na konsolę PlayStation 3 wprowadziła wynajmowanie serwerów i poprawki dotyczące balansu rozgrywki. Jednocześnie pojawiły się płatne pakiety pozwalające nowym graczom na odblokowanie wszystkich bonusów zdobywanych w trakcie zabawy.

Obszerny patch dla Battlefield 3 trafi 27 marca do użytkowników Playstation 3

Ender, 24 marca 2012, 18:40

Na oficjalnym blogu gry Battlefield 3, studio DICE poinformowało o dacie premiery najnowszego i wyjątkowo obszernego patcha dla tego tytułu. W pierwszej kolejności trafi on 27 marca do posiadaczy Playstation 3.

Dodatek „Walka w zwarciu” do Battlefield 3 wprowadzi nowy tryb rozgrywki - Conquest Domination zamiast Rush

Hed, 19 marca 2012, 12:39

W dodatku „Walka w zwarciu” do gry Battlefield 3 pojawi się nowy tryb rozgrywki - Conquest Domination. Twórcy ze studia EA DICE przygotowali go, aby oddać klimat bardziej kameralnych starć.