Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Renegade X

Renegade X - darmowa fanowska wersja Command & Conquer: Renegade z nową aktualizacją

Góral, 9 lipca 2015, 11:34

Twórcy gry Renegade X, będącej fanowskim wcieleniem Command & Conquer: Renegade z 2002 roku, udostępnili kolejną aktualizację swojej produkcji, która od 2014 roku dostępna jest w ramach otwartych beta testów. Poinformowano także, że wraz z kolejnym patchem zadebiutuje pełna wersja tytułu.

Renegade-X – start bety duchowego spadkobiercy Command & Conquer: Renegade

Góral, 26 lutego 2014, 13:36

Renegade-X, strzelanka FPP/TPP, będąca duchowym spadkobiercą gry Command & Conquer: Renegade, zadebiutowała na rynku w ramach otwartych beta testów - poinformowali twórcy produkcji, studio Totem Arts. Oczywiście to nie koniec prac nad projektem tworzonym przez fanów od 2007 roku. Deweloperzy szykują już kolejne poprawki i usprawnienia.

Renegade-X – twórcy darmowej strzelanki w świecie Command & Conquer przypominają o premierze bety

Adam Zechenter, 21 stycznia 2014, 15:40

Niezależne studio Totem Arts, założone przez fanów serii Command & Conquer, opublikowało filmik z fragmentami rozgrywki i komentarzem jednego z deweloperów Renegade-X. W ten sposób autorzy przypomnieli o swoim projekcie i potwierdzili, że gra ta wejdzie w fazę beta 26 lutego. Tytuł będzie całkowicie darmowy.

Renegade X, fanowska strzelanina w świecie Command & Conquer, zadebiutuje w lutym 2014 roku

Adam Zechenter, 27 listopada 2013, 13:28

Renegade X to strzelanina, której akcja umiejscowiona została w jednym z uniwersów serii Command & Conquer. Produkcja tworzona jest przez fanów C&C zrzeszonych w studiu Totem Arts, a jej premiera odbędzie się 26 lutego 2014 roku.

Renegade X – pierwszy filmik z trybu multiplayer z nieoficjalnego spadkobiercy Command & Conquer: Renegade

Adrian Werner, 14 października 2012, 10:44

Grupa fanów odpowiedzialna za Renegade X, czyli nieoficjalnego spadkobiercę gry Command & Conquer: Renegade wypuściła nowy, ponad dwudziestominutowy, materiał video, będący pierwszy zapisem rozgrywek w trybie multiplayer.

Fanowska przeróbka Command & Conquer: Renegade zadebiutuje w styczniu

Adrian Werner, 19 grudnia 2011, 12:17

Mamy dobre wieści dla miłośników uniwersum Tiberium. Twórcy duchowego spadkobiercy gry Command & Conquer: Renegade zdradzili wreszcie jego datę premiery.

Renegade X – fanowska przeróbka Command & Conquer: Renegade wygląda obiecująco

Hed, 5 października 2011, 10:50

Miłośnicy Command & Conquer powinni zwrócić uwagę na fanowski projekt Renegade X, który ma być duchową kontynuacją gry akcji Command & Conquer: Renegade. Połączenie strzelanki pierwszoosobowej z elementami taktycznymi wygląda naprawdę obiecująco. Twórcy przedsięwzięcia chcą odtworzyć klasyczną kampanię solową i rozwinąć tryb multiplayer.