Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Sims Social

The Sims Social, SimCity Social i Pet Society zostaną zamknięte 14 czerwca

Góral, 16 kwietnia 2013, 08:55

Firma Electronic Arts postanowiła pożegnać się z trzema facebookowymi grami. 14 czerwca do historii przejdą następujące produkcje: The Sims Social, SimCity Social i Pet Society. Tytuły znacznie straciły na zainteresowaniu użytkowników, co jest powodem podjęcia takiej, a nie innej decyzji.

Zynga odpowiada na zarzuty Electronic Arts i składa własny pozew przeciw koncernowi

Ender, 16 września 2012, 17:25

Firma Zynga odpowiada na sądowy pozew i zarzuty ze strony Electronic Arts, dotyczące plagiatu gry The Sims Social, wystosowując własny wniosek, w którym oskarża amerykański koncern. W odpowiedzi, EA publikuje krótki komunikat i komentarz.

The Ville podróbką The Sims Social? EA i Zynga wchodzą na wojenną ścieżkę

Olek, 4 sierpnia 2012, 13:03

Na wniosek studia Maxis, koncern Electronic Arts skierował do sądu skargę przeciw firmie Zynga. Powodem są daleko idące podobieństwa pomiędzy grami społecznościowymi The Sims Social oraz The Ville.

Najpopularniejsze gry dostępne w serwisie Facebook w 2011 roku

DogGhost, 23 grudnia 2011, 10:12

Serwis Facebook opublikował listę gier społecznościowych, które cieszyły się w 2011 roku największą popularnością wśród użytkowników. Pierwsze miejsce zajął tytuł Gardens of Time.

The Sims Social podejmuje walkę z grami Zyngi na Facebooku

Hed, 13 września 2011, 09:34

The Sims Social, czyli gra firmy Electronic Arts i studia Playfish, jest coraz wyżej w rankingach popularności na Facebooku. Produkcji daleko jest jeszcze do pokonania takich dzieł Zyngi jak CityVille i Empires & Allies, ale być może niedługo się to zmieni.

Wieści ze świata (Deus Ex: Bunt Ludzkości, The Sims Social, Dead Nation) 7/09/11

Jiker, 7 września 2011, 14:29

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Deus Ex: Bunt Ludzkości, Dead Nation i Insanely Twisted Shadow Planet, otwartej becie Rusty Hearts, a także rosnącej popularności The Sims Social. Zapraszamy do lektury.

The Sims Social ma ponad 7 milionów aktywnych użytkowników

Sarge, 25 sierpnia 2011, 09:35

Przeglądarkowa produkcja The Sims Social ma ponad 7 milionów aktywnych użytkowników. Taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie gry na Facebooku.

Wieści z targów gamescom (The Sims Social, Leedmees, Rage HD) 19/08/11

Jiker, 19 sierpnia 2011, 14:18

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dobrym starcie The Sims Social, darmowym Rage HD, a także nowych grach w ofercie PlayStation Network i Xbox Live Arcade. Zapraszamy do lektury.

The Sims Social na Facebooka - ruszyła otwarta beta

DogGhost, 10 sierpnia 2011, 10:45

Wczoraj wystartowała otwarta beta gry The Sims Social, czyli przeznaczonej na Facebooka najnowszej odsłony popularnej serii. Liczba aktywnych graczy przekroczyła milion.

EA o grach na Facebooka

sathorn, 27 lipca 2011, 14:33

Firma EA poświęca coraz większą uwagę grom na Facebooka. Chociaż produkcje te są z założenia darmowe, to dzięki zaimplementowanemu systemowi mikrotransakcji przynoszą coraz większe dochody. EA ma zamiar rozwinąć też przenikanie się tytułów wydawanych na "duże" platformy i przeglądarkowych gier społecznościowych.