Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Elite Beat Agents

Autorzy Elite Beat Agents pracują nad pierwszym projektem dla konsoli Xbox 360

Jiker, 16 września 2007, 19:36

Keichii Yano, jeden z założycieli firmy developerskiej iNiS, ujawnił w wywiadzie dla serwisu Gamasutra, że zarządzane przez niego studio rozpoczęło jakiś czas temu produkcję swojej pierwszej pozycji powstającej z myślą o konsoli Xbox 360. Nie zdradził jednak przy tym jakichkolwiek szczegółów.

Znamy datę europejskiej premiery gry Elite Beat Agents

Major Doktor Upiorna, 7 czerwca 2007, 08:08

Pozycja Elite Beat Agents swoją premierę w Stanach Zjednoczonych miała już w listopadzie ubiegłego roku. Niestety europejskim posiadaczom konsoli Nintendo DS kazano czekać kilka miesięcy aby ta gra muzyczna w końcu pojawiła się na ich wyświetlaczach. Szczęśliwie dowiedzieliśmy się, że tajna organizacja facetów w czerni zaśpiewa na Starym Kontynencie już 13 lipca.

Nowa gra muzyczna od twórców Elite Beat Agents

eLKaeR, 22 lutego 2007, 14:14

Europejska premiera bardzo dobrze przyjętej w Stanach Zjednoczonych gry Elite Beat Agents dopiero przed nami. Pozycja owa opiera się przede wszystkim na muzyce i tańczeniu w jej rytm, a zadedykowana jest wyłącznie konsoli Nintendo DS. Właśnie dowiedzieliśmy się, że powstaje kolejny produkt w tym stylu.

Poznaliśmy listę utworów do Elite Beat Agents

Metatron, 17 października 2006, 10:11

Elite Beat Agents, gra oparta na tych samych zasadach, co osławione Osu! Tatakae! Ouendan!, ale powstająca z myślą o amerykańskich i europejskich graczach, będzie miała swoją premierę już za miesiąc. Póki co opublikowana została pełna lista utworów, jakie znajdą się w nadchodzącej produkcji.