Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dead State

Wieści ze świata (Dead State, Path of Exile, Nintendo World Championships) 14/5/15

luckie, 14 maja 2015, 12:54

Dziś piszemy m.in. o dużej aktualizacji do gry Dead State, popularności Path of Exile oraz drugiej edycji Nintendo World Championships. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dead State – udostępniono grywalne demo oraz nowy update

YtseMan, 30 stycznia 2015, 11:23

W serwisie Steam pojawiło się właśnie demo gry Dead State, które umożliwia około 10 godzin zabawy. Jednocześnie udostępniono nowy update, który powinien znacznie poprawić komfort grania.

Dead State - zombiakowe cRPG zadebiutuje 4 grudnia

Adrian Werner, 1 listopada 2014, 17:39

Znamy wreszcie datę premiery gry Dead State. To zombiakowe cRPG będące pierwszym projektem studia DoubleBear Productions trafi do sprzedaży 4 grudnia tego roku.

Wieści ze świata (Beyond: Dwie Dusze, The Sims 4, Dead State) 1/9/14

Sarge, 1 września 2014, 13:06

Dziś piszemy m.in. o opcji wstępnego pobierania The Sims 4, beta testach Dead State, a także o możliwości wydania gry Beyond: Dwie Dusze na PlayStation 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dead State na Steam Early Access jeszcze w tym miesiącu

luckie, 21 stycznia 2014, 09:15

Dead State trafi do przedsprzedaży na Steam Early Access najprawdopodobniej w styczniu. Turowe RPG o zombie początkowo zaoferuje jedynie część planowanej zawartości. Finalna wersja produkcji ukaże się później w tym roku.

Pierwszy gameplay z Dead State – nowej gry twórców Arcanum

luckie, 15 marca 2013, 15:20

Zaprezentowano właśnie pierwszy fragment rozgrywki z Dead State – ufundowanej za pomocą Kickstartera gry RPG od studia DoubleBear Productions. Tytuł prezentuje nieco odmienne podejście do tematyki żywych trupów. Zobaczcie z jakimi przeciwnościami muszą borykać się ocaleni przed apokalipsą zombie.

Sukces gry Dead State na Kickstarterze. Twórcy zebrali ponad 330 tysięcy dolarów

Kono, 6 lipca 2012, 09:22

Zespół DoubleBear, autorzy gry Dead State, zdołał zebrać ponad 330 tysięcy dolarów za pośrednictwem serwisu Kickstarter. Pozwoli to na wprowadzenie do tego turowego RPG kilku ciekawych dodatków.

Dead State - turowa gra RPG z zombie sfinansowana na Kickstarterze

Sarge, 24 czerwca 2012, 15:00

Kolejna akcja w serwisie Kickstarter zakończyła się sukcesem. Tym razem sfinansowano produkcję Dead State - turowej gry RPG, w której obronimy się przed inwazją zombiaków.

Dead State: The Zombie Survival RPG od wczoraj na Kickstarterze

Olek, 7 czerwca 2012, 13:56

Na platformie Kickstarter ruszyła zbiórka pieniędzy na sfinansowanie produkcji gry Dead State: The Zombie Survival RPG. Deweloperzy ze studia DoubleBear Productions potrzebują 150 tys. dolarów.

Wieści ze świata (Frogger: Hyper Arcade Edition, Dead State, Sequence) 21/3/12

Sarge, 21 marca 2012, 13:05

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wynikach sprzedaży gry Sequence, zapowiedzi Frogger: Hyper Arcade Edtition, finansowaniu produkcji Dead State przez graczy, a także nowym projekcie studia Slant Six Games.

Ujawniono Dead State - zombiakową grę roleplaying

Adrian Werner, 26 sierpnia 2010, 10:11

Ponad rok temu po raz pierwszy pisaliśmy o trwających pracach nad zombiakowym RPG tworzonym przez byłych pracowników deweloperów takich jak Troika czy Obsidian. Jego autorzy postanowili, że najwyższy już czas, by oficjalnie ujawnić swoje dzieło i podzielić się z fanami pierwszym zestawem screenów.