Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Driver: Parallel Lines

Zwolnienia u twórców Driver: San Francisco

Jiker, 30 listopada 2010, 10:36

Okazuje się, że wiadomość o opóźnieniu premiery Driver: San Francisco ma swój dalszy ciąg. Otóż jak donosi serwis Develop, producenta gry – studio Ubisoft Reflections – może w niedługim czasie opuścić kilkunastu pracowników. Koncern Ubisoft, wydawca nowego Drivera, zdążył już potwierdzić te informacje.

Stary znajomy bohaterem nowego Drivera

Jiker, 8 czerwca 2010, 08:05

Koncern Ubisoft poinformował o uruchomieniu strony internetowej zwiastującej ujawnienie światu nowej części serii Driver. Na jej łamach opublikowany został pierwszy zwiastun produkcji. Zgodnie z oczekiwaniami jest on źródłem kilku ciekawych informacji na temat kontynuacji marki.

Nowy Driver pojawi się na E3

Filip „fsm” Grabski, 27 maja 2010, 19:44

Zbliża się czerwiec a wraz z nim targi E3, które ponownie zelektryzują świat elektronicznej rozrywki. Firma Ubisoft poinformowała dziś pokazów jakich gier możemy się spodziewać w Los Angeles za nieco ponad 2 tygodnie. Miłośnicy serii Driver mogą zacierać ręce.

Driver: San Francisco i Assassin's Creed: Brotherhood tytułami nowych odslon znanych serii?

Jiker, 23 kwietnia 2010, 13:30

Nowa odsłona cyklu Driver, zapowiedziana przez Ubisoft w styczniu bieżącego roku, to tak naprawdę jedna niewiadoma. Nic więc dziwnego, że na wagę złota jest każda, nawet najmniejsza wzmianka na jej temat. Takową właśnie „rewelacją” podzielił się ze światem serwis superannuation, który dotarł do wskazówek na temat miasta, w którym najprawdopodobniej będzie się toczyć akcja gry.

Piąty Driver już w drodze

ziooleck, 26 kwietnia 2009, 13:48

Uliczne pościgi rodem z filmów sensacyjnych od zawsze miały oddaną grupę wiernych fanów. Nie ma w tym nic dziwnego, szybkie samochody pędzące na złamanie karku muszą podnosić adrenalinę nie tylko kierowcom. Jeżeli dodamy do tego pełną interakcje przy stu procentowym bezpieczeństwie to otrzymamy przepis na grę nietuzinkową. Mowa oczywiście o kultowej serii Driver, która najprawdopodobniej doczeka się piątej odsłony.

Nadchodzi nowy Driver

Filip „fsm” Grabski, 19 czerwca 2008, 08:08

BBC nakręciło niedawno program o tym, jak się robi gry komputerowe. W tym celu odwiedziło jedno ze studiów Ubisoftu, które (zgodnie z treścią materiału) pracuje nad nową odsłoną Drivera.

Driver 5 w marcu?

Metatron, 15 października 2007, 08:56

Po premierze pecetowej wersji gry Driver: Parallel Lines nie pojawiały się żadne informacje na temat kontynuacji serii. Fani wiedzieli jedynie, że trwały przymiarki do stworzenia odsłony przeznaczonej na konsole nowej generacji. Brak informacji na ten temat mógł świadczyć o tym, że zarzucono projekt, jak się jednak okazało, może być inaczej.

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony (01/10/07)

Solnica, 1 października 2007, 13:01

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy była do wyboru jedna z trzech gier: Driver: Parallel Lines, Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 lub World in Conflict. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby ukrywającej się pod ksywką ...

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! (28/09/07)

Solnica, 28 września 2007, 17:47

Driver: Parallel Lines, Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 lub World in Conflict – jedna z tych trzech, bez wątpienia ciekawych gier może już wkrótce powędrować do kogoś z was! Aby było to możliwe, musicie jedynie wziąć udział w rozpoczynającym się dzisiaj konkursie z serii „gra za friko”.

Poradnik: Driver: Parallel Lines

Redakcja GRYOnline.pl, 11 lipca 2007, 19:18

Witam w nieoficjalnym poradniku do Driver Parallel Lines. Jest to już czwarta odsłona słynnej serii, w której gracz wciela się w postać tytułowego kierowcy. Historia opowiedziana w grze została podzielona na dwa epizody.

Ubisoft aktualizuje daty wydania swoich gier

Major Doktor Upiorna, 21 maja 2007, 14:30

Dowiedzieliśmy się, że europejski odział firmy UbiSoft zaktualizował swój plan wydawniczy na nadchodzące miesiące. Z Ujawnionych informacji wynika, że data premiery gry Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 w edycji na PC, która początkowo na Starym Kontynencie miała pojawić się 23 czerwca, została przesunięta na 29 czerwca.

Pecetowy Driver: Parallel Lines dopiero w czerwcu

Vercetti, 6 marca 2007, 16:15

Właściciele komputerów osobistych nie mają szczęścia do czwartej odsłony znanej gry akcji o nazwie Driver. Nie dość, że najnowsza część cyklu od studia Reflections Interactive mogła w ogóle nie ukazać się na pecetach (blaszakową edycję ujawniono dopiero w styczniu), okazało się, że najprawdopodobniej przyjdzie nam czekać na nią dłużej niż przewidywaliśmy.

Nowe szczegóły na temat sterowania w grze Driver: Paralel Lines dla konsoli Wii

Basza, 22 lutego 2007, 12:10

Producenci ze studia Ubisoft postanowili podzielić się kilkoma informacjami na temat sterowania w grze Driver: Parallel Lines, która zadebiutuje na konsoli Wi już 30 marca bieżącego roku.

Obrazkowa zapowiedź Driver: Parallel Lines w wersji dla konsoli Wii

eLKaeR, 29 stycznia 2007, 12:12

Dzięki firmie Ubisoft Entertainment na horyzoncie znajdują się teraz nowe pozycje z popularnej serii Driver, dedykowane PeCetom oraz konsolom Wii i PlayStation Portable. Posiadacze "blaszaków" i maszyn ze stajni Nintendo otrzymają konwersję gry Driver: Parallel Lines, znanej z platformy PlayStation 2 i Xbox. Właśnie dotarliśmy do pierwszych obrazków, zapowiadających edycję dla Wii.

Driver: Parallel Lines na PC pod szyldem Ubisoftu

Łukasz Malik, 15 stycznia 2007, 11:10

Wygląda na to, że nie tylko posiadacze Nintendo Wii zagrają w Driver Parallel Lines. Redaktorzy serwisu TVG wypatrzyli na stronie ERSB (organizacji zajmującej się rattingowaniem gier) wpis świadczący o tworzeniu pecetowej wersji Parallel Lines.

Wii otrzyma jeszcze więcej gier spod znaku UbiSoftu

Vercetti, 5 stycznia 2007, 16:20

Jeśli wierzyć informacjom, jakie przekazał mediom hiszpański oddział UbiSoftu, już wkrótce konsola Nintendo Wii wzbogaci się o cztery tytuły sygnowane logiem tegoż wydawcy. Trzy z nich będą konwersjami z innych platform, a jedna zupełnie nową, premierową pozycją.

Driver: Parallel Lines dla Wii, nowa odsłona The Settlers dla DS i inne nowości

eLKaeR, 3 stycznia 2007, 06:32

Coraz więcej gier zapowiada oficjalnie korporacja Ubisoft Entertainment z myślą o Wii. W ubiegłym miesiącu potwierdzono chociażby wersję Prince of Persia: Rival Swords, przeznaczoną dla tej platformy ze stajni Nintendo. Teraz chcielibyśmy zaprezentować Szanownym Czytelnikom kolejne tytuły, które posiadacze wspomnianej konsoli otrzymają od słynnej francuskiej firmy.

Driv3r na wpół upieczonym bublem?

Jiker, 13 sierpnia 2006, 13:54

Nique Fajors, wiceprezes Atari ds. sprzedaży i marketingu, wypowiedział kilka bardzo niemiłych słów pod kierunkiem gry Driv3r. Stało się to zaledwie kilka tygodni po ogłoszeniu sprzedaży praw do cyklu Driver francuskiemu koncernowi UbiSoft.

Ubisoft jest już właścicielem marki Driver

Krystian Smoszna, 8 sierpnia 2006, 09:00

Koncern Ubisoft poinformował wczoraj, że sfinalizował już transakcję z firmą Atari dotyczącą przejęcia marki Driver oraz studia Reflections Interactive, które odpowiedzialne jest za powstanie wszystkich, opublikowanych dotychczas odcinków cyklu.

Prawa do cyklu Driver w rękach koncernu Ubisoft

Krystian Smoszna, 14 lipca 2006, 08:10

Parallel Lines to ostatni produkt z cyklu Driver, przynajmniej dla firmy Atari. Z opublikowanych wczoraj informacji wynika, że prawa do tego popularnego cyklu przejmie koncern Ubisoft.

Roger Avary scenarzystą i reżyserem filmu Driver

Krystian Smoszna, 21 kwietnia 2006, 07:28

Silent Hill nie będzie jedynym filmem związanym z branżą gier komputerowych, w którego tworzeniu aktywnie uczestniczy Roger Avary. Kanadyjski scenarzysta ma bardzo ambitne plany na przyszłość i już wkrótce rozpocznie prace nad obrazem o nazwie Driver.

Driver: Parallel Lines już w sklepach

Krystian Smoszna, 15 marca 2006, 08:02

Krytycznie przyjęty produkt o nazwie DRIV3R ma już oficjalnie swojego następcę. Czwarty odcinek popularnej serii gier akcji o nazwie Parallel Lines, trafił wczoraj do północnoamerykańskich sklepów, o czym nie omieszkali poinformować przedstawiciele firmy Atari.

Driver: Parallel Lines na PC - to tylko plotka

Elrond, 13 marca 2006, 09:49

Kilka dni temu serca graczy - fanów oczekujących na najnowszą odsłonę popularnej serii Driver, zabiły mocniej, gdy powołując się doniesienia czeskiego serwisu Tiscali, poinformowaliśmy o zbliżającej się premierze Driver: Parallel Lines w wersji na PC. Niestety, radość była przedwczesna.

Driver: Parallel Lines na PC w kwietniu?

Vercetti, 9 marca 2006, 15:10

Kilka dni temu korporacja Atari ujawniła, że studio Reflections Interactive ukończyło już prace nad czwartą odsłoną popularnego Drivera. Planowana data premiery tej gry akcji na konsole to 17 marca. Zagadką pozostaje natomiast termin, dotyczący pecetowej wersji Parallel Lines.

Premiera Driver: Parallel Lines tuż, tuż

Jiker, 8 marca 2006, 14:01

Przed momentem informowałem was o ukończonych pracach nad Me and My Katamari, a tymczasem koncern Atari zdecydował się ujawnić światu informację, że produkcja jednej z jego gier, mianowicie Driver: Parallel Lines, także została zakończona i odpowiednio przygotowana kopia gry powędrowała do tłoczni.

Driver: Parallel Lines z unikatowym soundtrackiem

ComCo, 6 marca 2006, 15:36

Przedstawiciele korporacji wydawniczej Atari postanowili pochwalić się całkiem oryginalną ścieżką dźwiękową, która zostanie zaimplementowana w Driver: Parallel Lines - czwartej odsłonie serii dość popularnych, przygodowych gier akcji.

Twórca serii Driver bogatszy o 4 miliony USD, płaci Atari

ComCo, 27 lutego 2006, 15:43

Dokładnie o 10:00 opublikowaliśmy dzisiaj wiadomość dotyczącą ugody zawartej między Atari oraz American Video Graphics. Na jej podstawie, ten pierwszy podmiot ma zapłacić drugiemu odszkodowanie w wysokości 300 tysięcy USD. To jednak nie koniec niespodziewanych wydatków Atari.

Nie będzie konwersji Driver: Parallel Lines na konsolę PSP

Krystian Smoszna, 3 lutego 2006, 07:16

Przedstawiciele firmy Atari szybko zareagowali na informacje opublikowane przez serwis Shacknews, z których wynikało, że studio Sumo Digital pracuje nad przeniesieniem gry Driver: Parallel Lines na konsolę PlayStation Portable. Odpowiedź wydawcy nie pozostawia jednak złudzeń: żadnego Drivera na PSP nie będzie.

Driver: Parallel Lines również na konsolę PSP?

Krystian Smoszna, 1 lutego 2006, 16:15

Redaktorzy serwisu Shacknews podali do wiadomości, że gra Driver: Parallel Lines zostanie wydana również z myślą o konsoli PlayStation Portable. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie będzie to wierna kopia programu przygotowywanego przez Reflections Interactive, ale zupełnie nowy produkt, koncentrujący się bardziej na wyścigach samochodowych, niż rozgrywce w stylu Grand Theft Auto.

Driver: Parallel Lines w przedsprzedaży i z prezentem

Thorwalian, 31 stycznia 2006, 10:23

Na Driver: Parallel Lines, czyli najnowszy produkt studia Reflections Interactive musimy poczekać do marca bieżącego roku. Grę można już jednak nabyć w przedsprzedaży, a dla wszystkich decydujących się na taki krok czeka mała premia.

Atari w tarapatach

Elrond, 27 stycznia 2006, 15:29

Tytuł wiadomości odnosi się do finansowej strony działalności Atari. Okazuje się, iż firma nie zdołała wywiązać się ze zobowiązań spłaty kredytu, który udzieliła jej HSBC Group. Pożyczka opiewała na 50 milionów "zielonych", tak więc sprawa nie jest błaha.

Oficjalna strona Driver: Parallel Lines już dostępna

maciek_ssi, 24 stycznia 2006, 10:46

Jak poinformowało Atari, właśnie pojawiła się oficjalna strona, zapowiadająca czwartą już część serii Driver o podtytule Parallel Lines. Znajdziemy na niej dwa trailery, kilka screenshotów, opis bohaterów, a także wstęp do fabuły w grze. Ale to nie wszystkie materiały, którymi raczy nas producent.

Znamy szczegóły fabuły Driver: Parallel Lines

Krystian Smoszna, 23 grudnia 2005, 12:24

Firma Atari opublikowała informacje dotyczące fabuły najnowszej, czwartej już odsłony popularnego cyklu Driver. Do tej pory wiedzieliśmy, że akcja gry przeniesie się na w lata siedemdziesiąte ubiegłego stulecia. Jak się wczoraj okazało, to tylko część opowieści, jaką zamierzają nam zaprezentować autorzy programu.

Pierwsze screenshoty z Driver: Parallel Lines

Krystian Smoszna, 7 września 2005, 08:50

Firmy Reflections Interactive oraz Atari muszą solidnie przyłożyć się do produkcji czwartej odsłony cyklu Driver, aby odzyskać zaufanie klientów po bardzo przeciętnej, trzeciej części gry (wersja PC ze średnią oceną 42.6% na serwisie GameRankings chluby nie przynosi). Wiemy już od jakiegoś czasu, że prace nad Parallel Lines idą pełną parą – dziś możemy oglądnąć pierwsze screenshoty.