Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Catherine

Catherine Classic zadebiutowało na Steamie

Krystian Pieniążek, 10 stycznia 2019, 17:33

Nakładem firmy Sega opracowana przez studio Atlus gra Catherine zadebiutowała na Steamie. Produkcja dostępna jako Catherine Classic jest bogatsza od konsolowego oryginału o wyższą rozdzielczość, odblokowany framerate, japoński dubbing oraz dodatkowe możliwości konfiguracji sterowania.

Catherine: Full Body zapowiedziane

Jakub Błażewicz, 19 grudnia 2017, 11:52

Studio Atlus zapowiedziało powrót do Catherine - nietypowej przygodówki z elementami platformówki z 2011 roku. Catherine: Full Body wprowadzi nową postać oraz sceny dla tytułowej pary bohaterek i zadebiutuje na PlayStation 4 oraz PlayStation Vita.

Catherine przekroczyła granicę pół miliona sprzedanych egzemplarzy

Kamil Ostrowski, 20 października 2011, 10:17

Gra logiczno-przygodowa Catherine przekroczyła liczbę pół miliona sprzedanych sztuk. Informacje takie pojawiły się w raporcie finansowym Index Corporation - firmy macierzystej Atlusa.

O Catherine i dorosłych grach

Piotr Rusewicz, 8 października 2011, 00:09

Katarzynka sporo namieszała na rynku mocno dzieląc graczy, notując świetne wyniki sprzedaży i zaznaczając przejście Atlusa na obecną generacją konsol. Mówiono, że to tylko kolejna gra logiczna, że pseudo-erotyk, że japońskie dziwactwo.

Catherine trafi do Europy dopiero w 2012 roku

Szymon Liebert, 14 września 2011, 14:57

Erotyczna przygodówka Catherine zostanie wydana w Europie dopiero w 2012 roku – taką informację podała firma Deep Silver, oficjalny wydawca gry na Starym Kontynencie. W produkcji wcielamy się w mężczyznę, który ma spore problemy damsko-męskie i zmaga się z nocnymi koszmarami.

Sprzedaż Catherine w USA przekroczyła oczekiwania

Kamil Ostrowski, 5 sierpnia 2011, 10:37

Catherine - oryginalna produkcja, stworzona przez utalentowanych Japończyków ze studia Atlus, cieszy się sporym zainteresowaniem w USA. Już tydzień po premierze wiadomo, że jest to najlepiej sprzedająca się gra w historii firmy.

Erotyczna przygodówka Catherine ukaże się na PC?

Marcin Skierski, 1 sierpnia 2011, 13:50

Konsolowe edycje przygodówki Catherine kilka dni temu zadebiutowały w Stanach Zjednoczonych. Tymczasem w sieci pojawiły się plotki na temat możliwości wydania gry na PC.

Wieści ze świata (Mass Effect 3, Catherine, Electronic Arts) 13/07/11

Piotr Doroń, 13 lipca 2011, 14:08

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" czas poświęcamy nowej grze Futuremark Corporation, przetasowaniom w zespole produkcyjnym Mass Effect 3, demonstracji przygodówki Catherine, a także planom Electronic Arts względem starszych gier.

Wieści ze świata (SSFIV Arcade Edition, Catherine, PSN) 6/07/11

Piotr Doroń, 6 lipca 2011, 15:00

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" poświęcamy czas demonstracji Catherine, pecetowej wersji Super Street Fighter IV: Arcade Edition, grom niezależnym, a także pewnej japońskiej platformówce.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Catherine, Top Spin 4) 2/03/11

Piotr Doroń, 2 marca 2011, 12:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze dema Top Spin 4, zachodnim debiucie Catherine, aktualizacji PlayStation Home, nowej wersji UE3 ze wsparcie dla DX11, a także zapisywaniu stanu gry podczas wyścigów długodystansowych w GT5. Zapraszamy do lektury.