Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 22 marca 2018, 10:03

Xiaomi otwiera pierwszy oficjalny salon w Polsce. Spore promocje na start

W tę sobotę swoje podwoje otworzy pierwszy oficjalny salon marki Xiaomi w Polsce, czyli Mi Store. Na wszystkich klientów i fanów marki czekają spore atrakcje i – co najważniejsze – wielkie promocje.

Xiaomi otwiera pierwszy oficjalny salon w Polsce. Spore promocje na start - ilustracja #1

Marka Xiaomi w ostatnich miesiącach dokonuje szeroko zakrojonej ekspansji na polskim rynku – smartfony tej firmy znajdziemy w ofercie trzech polskich operatorów: Play, T-Mobile oraz Plusa, nie brak także dwóch oficjalnych, rodzimych dystrybutorów tych sprzętów, dzięki czemu urządzenia chińskiego potentata możemy znaleźć także w popularnych sklepach z elektroniką. Od niedawna w Polsce działają także autoryzowane serwisy Xiaomi, dzięki czemu nie musimy już odsyłać popsutych sprzętów prosto do Chin. Teraz czas na kolejną nowość: w Krakowie zostanie otwarty pierwszy oficjalny salon tej marki – Mi Store.

Hostessy zachęcają do odwiedzin Mi Store w dniu otwarcia. - Xiaomi otwiera pierwszy oficjalny salon w Polsce. Spore promocje na start - wiadomość - 2018-03-22
Hostessy zachęcają do odwiedzin Mi Store w dniu otwarcia.

Lokalizacja firmowego sklepu Xiaomi to działające stosunkowo od niedawna centrum handlowe Serenada w Krakowie przy ulicy Bora-Komorowskiego. Wielkie otwarcie nastąpi w tę sobotę, 24 marca o godzinie 12:00 i jak zapewne się spodziewacie, na pierwszych klientów czekają naprawdę świetne okazje.

Gwiazdą pierwszego dnia będzie smartfon Xiaomi Redmi 4X – to naprawdę sensowna propozycja z segmentu budżetowego, z procesorem Qualcomm Snapdragon 435 oraz 3 GB RAM. W normalnej sprzedaży musimy za niego zapłacić około 600-650 złotych, natomiast w dniu otwarcia trafi on do sprzedaży w cenie zaledwie 49 złotych w limitowanej ilości 20 sztuk. Osoby szukające nieco bardziej wydajnego sprzętu powinny zwrócić uwagę na Xiaomi Mi A1 (z 32 GB pamięci wewnętrznej), czyli pierwszy smartfon tego koncernu z czystym systemem Android. Do sprzedaży trafi 100 sztuk w cenie 499 złotych, a więc za ponad dwukrotnie mniej niż w sklepach, gdzie musimy za niego zapłacić około 1100 złotych.

Otwarcie pierwszego polskiego salonu Xiaomi w tę sobotę o 12:00 w krakowskim CH Serenada. - Xiaomi otwiera pierwszy oficjalny salon w Polsce. Spore promocje na start - wiadomość - 2018-03-22
Otwarcie pierwszego polskiego salonu Xiaomi w tę sobotę o 12:00 w krakowskim CH Serenada.

W niższej cenie znajdziemy także dwa zupełnie inne sprzęty. Za 10 złotych kupimy bardzo przyzwoite słuchawki douszne Mi In-Ear Basic (dostępnych będzie 100 sztuk), a osoby narzekające na złą jakość powietrza z pewnością zaopatrzą się w oczyszczacz Mi Air Purifier 2 za 399 złotych. Szczególnie na ten ostatni sprzęt chętnych w Krakowie nie powinno zabraknąć.

Oczywiście można spodziewać się długiej kolejki chętnych na kupno promocyjnych sprzętów, więc jeżeli macie chrapkę na jedno z wymienionych urządzeń, to koniecznie przyjdźcie nieco wcześniej niż o godzinie 12:00. Oczywiście asortyment Mi Store będzie znacznie szerszy, a na miejscu możecie także liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak darmowe koszulki i bony na późniejsze zakupy w sklepie.