Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 27 kwietnia 2019, 10:13

Xiaomi Mi A2 Lite niedługo w atrakcyjnej cenie w Biedronce

W poniedziałek 29 kwietnia w sieci sklepów Biedronka rozpocznie się promocja, w ramach której będzie można nabyć w atrakcyjnych cenach sporo różnych urządzeń. Jednym z nich będzie smartfon Xiaomi Mi A2 Lite.

Promocyjna cena Xiaomi Mi A2 Lite w Biedronce. - Xiaomi Mi A2 Lite niedługo w atrakcyjnej cenie w Biedronce - wiadomość - 2019-04-28
Promocyjna cena Xiaomi Mi A2 Lite w Biedronce.

29 kwietnia w sieci sklepów Biedronka rozpocznie się promocja, w ramach której będzie można nabyć tanio smartfon Xiaomi Mi A2 Lite. Urządzenie będzie dostępne w atrakcyjnej cenie 649 zł. Wyprzedaż potrwa do 11 maja lub wyczerpania zapasów. Źródłem informacji jest newsletter wysyłany przez firmę klientom.

Marka Xiaomi cieszy się w Polsce sporą popularnością, przede wszystkim z uwagi na dobry stosunek ceny do oferowanej jakości i wydajności. Smartfon Mi A2 Lite posiada ekran o przekątnej 5,86” (rozdzielczość FullHD+), ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 625, 3 GB pamięci RAM i 32 GB miejsca na dane (na rynku są również modele o nieco innej specyfikacji, ale tak prezentuje się ten, który będzie dostępny w Biedronce). Nie zabrakło też pojemnej baterii (4000 mAh). Urządzenie jest sprzedawane wraz z ochronnym etui.

Warto odnotować, że poza omawianym telefonem w dyskoncie pojawią się również m.in. głośniki Bluetooth firmy Sony (model SRSXB01, cena 79,90 zł) oraz pendrive’y SanDisk Cruzer Blade o pojemności 64 GB (39,99 zł).

  1. Xiaomi – strona oficjalna
  2. Biedronka – strona oficjalna