Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 18 lipca 2019, 11:16

autor: Serek

UPC z pomocą Play wprowadza do oferty usługi mobilne

UPC Polska we współpracy z siecią Play wprowadza do sprzedaży usługi mobilne dla klientów indywidualnych i firm. W ofercie znajduje się szeroki wybór planu taryfowego.

UPC Polska oferuje nowe możliwości. - UPC z pomocą Play wprowadza do oferty usługi mobilne - wiadomość - 2019-07-18
UPC Polska oferuje nowe możliwości.

Serwis Wirtualne Media donosi, że firma UPC Polska we współpracy z Playem wprowadza do sprzedaży ofertę na telefonię i usługi mobilne dla klientów indywidualnych oraz firm. Ta wydaje się być korzystna na tle istniejącej konkurencji. Szczególnie tańsze pakiety (np. Smart) oferują nieco więcej internetu od np. Orange czy T-Mobile. Plusem jest także możliwość związania się z dostawcą umową na czas nieokreślony (w przypadku klientów indywidualnych), co oczywiście jest również możliwe u konkurencji, ale wymaga dodatkowych opłat. Nieco gorzej wyglądają natomiast droższe pakiety. W cenie około 50 złotych konkurencja oferuje już internet bez limitu danych. Zobaczymy, czy nowy gracz na rynku mobilnym rzeczywiście zagrozi dotychczasowym liderom.

Co w takim razie ma do zaoferowania nowy gracz na rynku? Wszystkie taryfy (z wyjątkiem Junior) obejmują nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y w kraju oraz roaming. Poniżej możecie zapoznać się z planami taryfowymi skierowanymi do użytkowników indywidualnych:

  1. Junior: 100 min, 100 SMS/MMS, 1 GB internetu - 9,99 zł miesięcznie
  2. Smart: 5 GB internetu, (2,51 GB roaming w UE) - 29,99 zł miesięcznie
  3. Comfort: 10 GB internetu (3,35 GB roaming w UE) - 39,99 zł miesięcznie
  4. Super: 15 GB internetu (4,19 GB roaming w UE) - 49,99 zł miesięcznie
  5. VIP: 20 GB internetu (5,03 GB roaming w UE) - 49,99 zł miesięcznie

Warto nadmienić, że po wykorzystaniu pakietu internetowego prędkość przesyłu danych spada do 32 Kb/s w pakietach Junior, Smart i Comfort, oraz do 1 Mb/s w Super i VIP. Koszt aktywacji usługi wynosi 29,90 zł (oczywiście jednorazowo). Prócz ofert dla klientów indywidualnych, dostępne są także opcje dla firm. Co istotne, osoby prywatne mogą podpisać umowę na czas nieokreślony, natomiast przedsiębiorstwa mają szansę wykupić ofertę mobilną na 24 miesiące. Poniżej plan taryfowy dla biznesu:

  1. Biznes Start 7 GB (dodatkowo 10 GB co miesiąc przez rok) - za 24,99 zł miesięcznie
  2. Biznes Smart 14 GB (dodatkowo 25 GB co miesiąc przez rok) - za 34,99 zł miesięcznie
  3. Biznes Pro 21 GB (dodatkowo 50 GB co miesiąc przez rok) - za 44,99 zł miesięcznie
  4. Biznes Pro 50 GB (dodatkowo 50 GB co miesiąc przez rok) - za 54,99 zł miesięcznie
  1. Oficjalna strona internetowa UPC Polska
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.