Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 6 listopada 2020, 16:45

autor: Paweł Musiolik

Szybki pokaz, jak usmażyć PS5; w roli głównej sklep w USA

Jak usmażyć PS5? Z pomocą śpieszą amerykańskie sklepy, które wystawiły konsolę Sony w specjalnych kioskach. Nikt jednak nie pomyślał, by zapewnić sprzętowi nieco wolnego miejsca.

W SKRÓCIE:
  1. Konsole nowej generacji pojawiają się w specjalnych kioskach w sklepach z elektroniką.
  2. W niektórych przypadkach są idealnym przykładem, jak nie demonstrować nowego sprzętu.

Aktualizacja

Jak zauważył w komentarzach nasz czytelnik relaag, konsola w plastikowym sarkofagu jest wyłączona. Działające PS5 schowane jest w półce za TV. Jednak mając na uwadze zamieszczonego tweeta z informacją o przegrzewającej się konsoli, trzymanie sprzętu w zamkniętej szafce nie jest dobrym pomysłem.

Oryginalna wiadomość

W amerykańskich sklepach zaczynają pojawiać się stanowiska z konsolami nowej generacji. W niektórych przypadkach są one idealną demonstracją, jak nie prezentować szerokiej publice sprzętu.

Ktoś postanowił się wybrać do jednej placówki handlowej i pstryknąć fotkę szczelnie zamkniętego PS5.

Szybki pokaz, jak usmażyć PS5; w roli głównej sklep w USA - ilustracja #1

Jak widzicie, konsola Sony została zamknięta w bardzo małej obudowie z plastiku, bez dodatkowej wentylacji. Efekt takiego „pakowania” sprzętu jest oczywisty, co zarejestrowała użytkowniczka Twittera - Xzyliac.

Mamy więc dla Was radę - szukając miejsca dla swojej konsoli PlayStation 5, zadbajcie o wystarczająco dużo przestrzeni, by nic nie zakłócało chłodzenia. Wpychanie na siłę konsoli pod TV może skończyć się jej ugotowaniem.

  1. Recenzja PS5 - obietnica lepszego jutra
  2. PlayStation 5 – strona oficjalna