Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 27 maja 2021, 10:52

autor: NowaGeneracja

Steam odświeży wygląd pobierania i ustawień

Steam zmieni wygląd strony pobierania i ustawień, donosi Pavel Djundik, twórca SteamDB i Steam Status.

Pavel Djundik, twórca SteamDB i Steam Status, doniósł niedawno o intrygujących fragmentach kodu w najnowszej wersji beta klienta Steam (według niego Valve może pracować nad konsolą Neptune), a teraz udostępnił informacje na temat odświeżonego wyglądu strony pobierania i ustawień.

Steam odświeży wygląd pobierania i ustawień - ilustracja #1
Źródło: https://twitter.com/thexpaw/status/1397450818044010502

Pavel Djundik napisał na Twitterze, że znalazł nowy kod dla strony pobierania w tej samej aktualizacji, co kod domniemanego kontrolera SteamPal, i nie zdawał sobie wcześniej sprawy z tego, jak łatwo jest uzyskać podgląd do zmian, używając: steam://nav/library/downloads – jednak to nie wszystko. Odświeżony design ma otrzymać także strona z ustawieniami. Według Djundika Valve wydaje się powoli, ale zdecydowanie odchodzić od swojego GUI (graficznego interfejsu użytkownika). Być może w nadchodzących miesiącach pojawi się więcej kosmetycznych zmian?

Steam odświeży wygląd pobierania i ustawień - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.