Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 27 lipca 2016, 10:35

autor: Góral

Rozpoczęto zapisy do beta testów nowej aktualizacji systemu PlayStation 4

Jeżeli chcecie sprawdzić nadchodzące nowości, których za jakiś czas doczeka się system operacyjny konsoli PlayStation 4, to w przyszłym miesiącu będziecie mogli wziąć udział w beta testach aktualizacji, do których można się już zapisywać.

Jeżeli jesteście złaknieni nowych rozwiązań w systemie operacyjnym konsoli PlayStation 4, ale nie chce się Wam czekać na kolejną aktualizację, to być może zainteresujecie się możliwością wzięcia udziału w beta testach nadchodzącego update’u. Odbędą się one w przyszłym miesiącu, dzięki czemu poznacie nowe funkcje przed ich oficjalną premierą, a przy okazji pomożecie firmie Sony w dopracowaniu zbliżających się rozwiązań. Jeżeli chcecie wziąć udział w akcji, to wystarczy, że udacie się w to miejsce i w polu na dole wpiszecie swoje PSN ID. To właściwie wszystko, gdyż od teraz musicie liczyć na szczęście, ponieważ nie każda osoba, która się zgłosi, zostanie zaproszona do testów. Jeżeli się załapiecie, otrzymacie odpowiednią wiadomość e-mail z dalszymi instrukcjami.

PlayStation 4 za jakiś czas doczeka się nowej aktualizacji, która zostanie przetestowana przez graczy w sierpniu. - Rozpoczęto zapisy do beta testów nowej aktualizacji systemu PlayStation 4 - wiadomość - 2016-07-27
PlayStation 4 za jakiś czas doczeka się nowej aktualizacji, która zostanie przetestowana przez graczy w sierpniu.

PlayStation 4 jest czwartą stacjonarną konsolą firmy Sony. Sprzęt zadebiutował w listopadzie 2013 roku i od tamtej pory cieszy się sporym zainteresowaniem graczy, którzy zakupili ponad 40 milionów egzemplarzy. Obecnie japoński koncern pracuje nad ulepszoną wersją maszyny, nazywaną PlayStation 4 NEO. Urządzenie będzie w pełni kompatybilne z wszystkimi obecnymi na PS4 grami, a nadchodzące mają działać na obydwu modelach. Według niepotwierdzonych informacji, nowa konsola ma oferować lepsze doznania podczas zabawy przy użyciu PlayStation VR, niektóre produkcje mogą być na niej ładniejsze, a całość uzupełni wsparcie rozdzielczości 4K.