Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 7 grudnia 2020, 09:02

autor: Aquma

Parodia piosenki Eminema wyśmiewa niedostępność PS5

W sieci pojawiła się parodia znanej piosenki rapera Eminema. Spot nawiązuje do świąt Bożego Narodzenia i wyśmiewa problemy z dostępnością konsoli PlayStation 5.

W SKRÓCIE:

  1. spot wyemitowany w programie Saturday Night Live parodiuje znany utwór Stan Eminema i wyśmiewa problemy z dostępnością PS5;
  2. w materiale pojawia się nawet sam raper oraz nawiązanie do wspólnego występu z Eltonem Johnem.

Marzycie o PlayStation 5, ale macie problem z nabyciem własnego egzemplarza? Cóż, nie jesteście jedyni. W programie Saturday Night Live wyemitowano skecz przedstawiający perypetie mężczyzny o imieniu Stu, który by zdobyć konsolę, posunął się nawet do… zastraszenia Świętego Mikołaja. Czy plan wypalił? Przekonajcie się sami – teledysk trwa około cztery minuty i naprawdę warto go zobaczyć (wytrwajcie do końca).

Powyższy film to oczywiście parodia utworu Stan, nagranego przez rapera Eminema w 2000 roku z udziałem znanej piosenkarki Dido. W Mikołaja wcielił się Jason Bateman, zaś Stu zagrał Pete Davidson. Materiał nawiązuje nawet do specjalnej wersji tej piosenki, w której – w związku z kontrowersjami dotyczącymi tekstu – podkład wokalny Dido został zastąpiony innym, zrealizowanym przez Eltona Johna.

Warto zaznaczyć, że obecność Eminema w tym filmie nie jest przypadkowa. Raper nie kryje sympatii do marki PlayStation, czego dowodzi jedno ze zdjęć opublikowanych Reddicie.

Parodia piosenki Eminema wyśmiewa niedostępność PS5 - ilustracja #1
Eminem z PSX i PS5.
  1. PlayStation 5 – strona oficjalna
  2. Recenzja PS5 - obietnica lepszego jutra