Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 6 stycznia 2020, 13:00

autor: Lazlo

Nowe przecieki pokazują devkit PS5 oraz kontroler DualShock 5?

Do sieci trafiły nowe zdjęcia zestawu deweloperskiego konsoli PlayStation 5. Tym razem oprócz samej konsoli widać także nowy model pada - jest to przypuszczalnie DualShock 5.

A może to tylko kolejny prototyp? - Nowe przecieki pokazują devkit PS5 oraz kontroler DualShock 5? - wiadomość - 2020-01-07
A może to tylko kolejny prototyp?

Do sieci wyciekły kolejne zdjęcia zestawu deweloperskiego konsoli PlayStation 5. Tym razem jednak więcej uwagi niż sama konsola przykuwa towarzyszący jej pad, gdyż prawdopodobnie jest to nowy DualShock 5 i po raz pierwszy mamy możliwość przyjrzeć mu się nieco bliżej.

Kontroler wyglądem zbliżony jest do swojego poprzednika, który trafił na rynek wraz z PS4, oraz do niedawno opatentowanego DualShock 4 PRO. Wygląda więc na to, że nowa generacja pada od Sony doczeka się faktycznie tylko kosmetycznych zmian od strony wizualnej.

Na bezrybiu i rak ryba

W świetle braku oficjalnych informacji ze strony Sony każdy przeciek staje się na wagę złota. W tym przypadku ciekawe jest jednak źródło nowych zdjęć. Zostały one bowiem opublikowane przez niejakiego Patricka, który twierdzi, że po godzinach zajmuje się sprzątaniem w oddziale firmy, której nazwa rozpoczyna się od wielkiej litery U.

Cóż, każdy chce mieć swoje 5 minut i okraszenie tego typu wpisu dopiskiem „tylko nie udostępniajcie tego dalej” jest zaproszeniem, by tak właśnie czynić. Ciekawe, co na to pracodawca Patricka...

Ostatnia aktualizacja: 2020-01-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach