Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 20 lipca 2021, 12:11

autor: Sodar

Jeff Bezos leci w kosmos, oglądaj z nami start statku kosmicznego New Shepard

Były szef Amazona Jeff Bezos jest jednym z pasażerów Blue Shepard. To pierwszy lot załogowy tej rakiety będący początkiem programu turystyki kosmicznej Blue Origin.

W SKRÓCIE:
  • Start rakiety z Jeffem Bezosem na pokładzie zaplanowany jest na 20 lipca 2021 roku o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Dziś wystartuje rakieta New Shepard należąca do Blue Origin. Będzie to jej pierwszy załogowy lot – zakończony sukcesem, ma zapoczątkować program turystyki kosmicznej agencji. Załogę stanowić będą były szef Amazona Jeff Bezos, jego brat Mark Bezos, pilotka Wally Funk (uczestniczka programu Mercury 13) oraz uczestnik licytacji Oliver Daemen (wybrany w wyniku rezygnacji zwycięzcy).

Transmisja na żywo z lotu rakiety New Shepard ma rozpocząć się o godzinie 13:30 czasu polskiego. Start planowany jest na godzinę 15:00, lecz niewykluczone są pewne opóźnienia. Zapraszamy do oglądania – bądźcie świadkami tego historycznego momentu razem z nami:

Jeff Bezos leci w kosmos, oglądaj z nami start statku kosmicznego New Shepard - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.