Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 16 lipca 2021, 12:49

Anonymous tworzą własną kryptowalutę - Anon Inu

Grupa nazywająca siebie „Anonymous” postanowiła stworzyć własną kryptowalutę. Ma ona być odpowiedzią na chińskie zakazy. Nawiązująca do słynnego pieseła Anon Inu wydaje się nawet sympatyczna.

W SKRÓCIE:
  • Anonymous stworzą własną kryptowalutę – Anon Inu;
  • opublikowali nagranie, w którym omawiają powody tej decyzji.

Internetowa społeczność, nazywająca siebie „Anonymous” (Anonimowi, Anons), opublikowała kolejny filmik z przekazem. Dotyczy on sytuacji bitcoina i ostatnich wydarzeń związanym z nim w Chinach. Grupa wspomina także o stworzeniu własnej „Anonimowej” kryptowaluty – Anon Inu. Oznacza to, że Anonymous interesują się działalnością „górników” i widzą tutaj dobre pole do rozwoju. Anon Inu ma pomóc im w „memowej” wojnie z Elonem Muskiem i w „kryptowojnie” z chińskim rządem.

Anonymous twierdzą w tym nagraniu, że realnym powodem walki chińskiego rządu z „górnikami” jest eliminacja konkurencji dla państwowego cyfrowego juana. Restrykcje spowodowały masowe wyprzedawanie bitcoinów przez kopaczy, aby pozyskać środki na relokację kryptofarm. To z kolei wpłynęło na fluktuacje kursu BTC. Mimo to Anonymous widzą przed kryptowalutami dobrą przyszłość:

Wielu ekspertów od kryptowalut przewiduje, że pod koniec lipca sytuacja zacznie się poprawiać, co wywoła ogromne ożywienie w sierpniu.

Po czym Anonymous dodają:

Wierzymy, że krypto dopiero się zaczyna, więc wydaliśmy token Anon Inu – nowy token społeczności DeFi z różnymi wbudowanymi narzędziami.

DeFi oznacza w tym przypadku zdecentralizowane finanse. Jak widać, Anon Inu jest tokenem opartym na sieci Binance Smart Chain (BSC). Ich posiadacze będą regularnie otrzymywać darmowe tokeny, NFT i inne nagrody. Twórcy zamierzają też przekazywać część dochodów na schroniska dla bezdomnych psów.

Anonymous tworzą własną kryptowalutę - Anon Inu - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.

Arkadiusz Strzała

Arkadiusz Strzała

Swoją przygodę z pisaniem zaczynał od własnego bloga i jednego z wczesnych forum (stworzonego jeszcze w technologii WAP). Z wykształcenia jest elektrotechnikiem, posiada zamiłowanie do technologii, konstruowania różnych rzeczy i rzecz jasna – grania w gry komputerowe. Obecnie na GOL-u jest newsmanem i autorem publicystyki, a współpracę z serwisem rozpoczął w kwietniu 2020 roku. Specjalizuje się w tekstach o energetyce i kosmosie. Nie stroni jednak od tematów luźniejszych lub z innych dziedzin. Uwielbia oglądać filmy science fiction i motoryzacyjne vlogi na YouTube. Gry uruchamia głównie na komputerze PC, aczkolwiek posiada krótki staż konsolowy. Preferuje strategie czasu rzeczywistego, FPS-y i wszelkie symulatory.

więcej