Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Zombie Blast Crew (iOS)
OkładkaZombie Blast Crew (iOS)

Zombie Blast Crew

Izometryczna gra akcji polskiego studia Vivid Games, będąca spin-offem wydanego w 2018 roku Space Pioneer. W Zombie Blast Crew wcielamy się w śmiałka, który stawia czoła hordom żywych trupów.

Akcji | zombie | widok izometryczny | elementy RPG | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zombie Blast Crew Premiera

31paź2019

iOS AND

producent: Vivid Games wydawca: Vivid Games

Gry podobne do Zombie Blast Crew

Crashlands

Space Pioneer

Space Marshals 2

Zombie Blast Crew to gra akcji, będąca spin-offem wydanego w 2018 roku Space Pioneer. Produkcja została opracowana przez polskie studio Vivid Games.

Fabuła

Jak sugeruje tytuł, Zombie Blast Crew przenosi nas do świata opanowanego przez krwiożercze „żywe trupy”. Przez jedenaście miesięcy od wybuchu apokalipsy zombie ludzie nieudolnie próbowali stawić czoła zagrożeniu. W końcu jednak na arenę wkroczyła tytułowa „ekipa”, która wypowiedziała wojnę hordom „szwendaczy”. Gracz wciela się w jej lidera.

Mechanika

W Zombie Blast Crew akcję ukazano w widoku izometrycznym. Na grę składają się krótkie misje polegające między innymi na eliminacji określonej liczby zombiaków, obronie danego miejsca, zebraniu konkretnych przedmiotów czy choćby utrzymaniu się przy życiu przez określony czas. Jako że przeciwnicy są wyjątkowo liczni i występują w rozmaitych wariantach (na czele z potężnymi bossami), kluczem do sukcesu jest umiejętne wykorzystywanie dostępnego arsenału. Oprócz tego na naszym podorędziu powinny znajdować się zapasy jedzenia bądź lekarstwa przywracające zdrowie.

W trakcie zabawy korzystamy z miotaczy ognia, karabinów maszynowych, wyrzutni rakiet czy choćby strzelb. Jeśli w danym momencie zabraknie nam amunicji, możemy zrobić użytek z broni białej (np. maczety bądź kija baseballowego). Poza tym w miarę postępów rozwijamy swoją postać, odblokowując nowe umiejętności bądź ulepszając już posiadane, dzięki czemu z czasem możemy stawić czoła coraz większym niebezpieczeństwom.

Tryby gry

W Zombie Blast Crew można grać w pojedynkę lub w trybie multiplayer, na który składają się zarówno rozmaite warianty rozgrywki, jak i specjalne wydarzenia oraz wyzwania społecznościowe. Poza tym swoimi osiągnięciami na polu bitwy można się pochwalić za sprawą internetowych rankingów.

Kwestie techniczne

Oprawę graficzną gry Zombie Blast Crew utrzymano w przyjemnej dla oka, kreskówkowej stylistyce.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Zombie Blast Crew: 12+

Zombie Blast Crew Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND