Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Yohoho! Puzzle Pirates (PC)
OkładkaYohoho! Puzzle Pirates (PC)

Yohoho! Puzzle Pirates PC

Gra łącząca gatunek massively multi-player online roleplaying game z logiczną łamigłówką z zasadami zbliżonymi do kultowego Tetisa, i przenosząca gracza w świat pirackich rozbojów.

Logiczne | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Yohoho! Puzzle Pirates Premiera PC

19kwietnia2005

producent: Three Rings Design wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Yohoho! Puzzle Pirates to gra łącząca gatunek massively multi-player online roleplaying game z logiczną łamigłówką z zasadami zbliżonymi do kultowego Tetisa, i przenosząca gracza w świat pirackich rozbojów. Co najważniejsze, grę można pobrać z Internetu i po krótkich formalnościach rozpocząć zabawę on-line (przez pewien okres za darmo). Po stworzeniu wizerunku pirata (w wersji męskiej lub żeńskiej), który będzie nas reprezentował w wirtualnym świecie zostajemy rzuceni na Wielkie Morza, pełne wrogich statków i niezbadanych wysp. Na zamieszkałych lądach, pełnych tawern, portów, banków itp. możemy znaleźć nie tylko pracę, przyjaciół (np. jeden gracz zatrudnia na swoim statku innego, początkującego gracza), ale i przeciwników. Same zaś starcia z innymi piratami, polegają na rywalizacji w rozbudowaną wersję Tetris. Poprzez odpowiednie układanie różnokolorowych, spadających klocków, walczymy z przeciwnikami w turniejach, dwuosobowych pojedynkach i wielkich bitwach. Smaku dodają pojedynki z potworami, odkrywanie nowych lądów i mórz, a także możliwość zakupu rynsztunku, handel i zdobywanie kosztowności. Gracze mogą wspólnie służyć pod jedną banderą, głosować o zmianę kapitana statku i oczywiście razem pływać, rabować, zdobywać nowe lądy, a nawet tworzyć osady.

Specyficzny klimat rozgrywki zapewnia przytulna, dwuwymiarowa i co ważne „rysunkowa” oprawa wizualna programu. Prócz graficznego interfejsu (w tym bardzo wygodnej mapy świata), gracze mają możliwość prowadzenia rozmów w trybie tekstowym, co tworzy z Puzzle Pirates wielką wirtualną kawiarnię do pogaduszek i wspólnych pojedynków intelektualnych. Co ciekawe, jesteśmy w świecie gry nieśmiertelni, a jedynymi dolegliwościami jakie mogą nas spotkać to utrata ręki, nogi lub oka, co oczywiście daje możliwość zaopatrzenia się w hak, drewnianą nogę i opaskę na oko - nie ma bowiem tego złego co by na dobre nie wyszło ;). Gra należy do programów, w których brak ograniczeń celów i wytycznych prowadzących ku zwycięstwu. Rozgrywkę możemy prowadzić tak długo jak mamy na to ochotę. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i ogromnej grywalności, Puzzle Pirates to godny polecenia tytuł.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: tysiące  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 89 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Yohoho! Puzzle Pirates: 12+

Yohoho! Puzzle Pirates Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 500 MHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 4 MB
  • 100 MB HDD