Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWiiNDS
Okładka Yogi Bear: The Video Game (Wii)
OkładkaYogi Bear: The Video Game (Wii)

Yogi Bear: The Video Game

Yogi Bear: The Video Game to powrót popularnych bohaterów Hanna-Barbera, związany bezpośrednio z nowym filmem o przygodach misia Yogi i jego przyjaciół.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Yogi Bear: The Video Game Premiera

7gru2010

NDS Wii

producent: Monkey Bar Games wydawca: D3 Publisher

Gry podobne do Yogi Bear: The Video Game

Super Mario Galaxy

Toy Story 3: The Video Game

WALL-E

Przygotowana przez amerykańskie studio Monkey Bar Games, specjalizujące się w grach na podstawie filmów animowanych, produkcja pozwala raz jeszcze przenieść się do świata misia Yogi, jego kompana Boo Boo i całego parku Jellystone.

Fabuła gry opowiada o nieoczekiwanym sojuszu misia Yogi ze strażnikiem parku Smithem, który ma na celu powstrzymanie procesu zamykania parku i przesiedlania jego mieszkańców.

System gry opiera się na założeniach znanych z gier platformowych w 3D. Postacie poruszają się po różnej wielkości obszarach, na których zbierają przedmioty, pokonują przeszkody zręcznościowe i radzą sobie z przeciwnikami przyjmując też po drodze różne zadania od napotkanych istot. Nie brakuje znanych z serialu wyzwań, w których misie próbują skraść koszyk z łakociami od turystów czy dynamicznych ucieczek przed strażnikami.

Grafika w Yogi Bear: The Video Game stara się przypominać animację z filmowego dzieła reżysera Erica Breviga. Atutem tytułu są głosy postaci, które podłożyły takie osobistości, jak Dan Aykroyd czy Justin Timberlake.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Yogi Bear: The Video Game

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
NDS
Wii