Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPG3DS
Okładka Yo-Kai Watch Blasters (3DS)

Yo-Kai Watch Blasters 3DS

Yo-Kai Watch Blasters: Red Cat Corps | Yo-Kai Watch Blasters: White Dog Squad

Przygotowana z myślą o trybie kooperacyjnym zabawna gra RPG, w której gracze kontrolują postacie znane z serialu animowanego Yo-Kai Watch. Produkcja została wykonana przez studio Level-5.

RPG | fantasy | manga i anime | RPG akcji | jRPG | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo 3DS
Okładka Yo-Kai Watch Blasters (3DS)

producent: Level 5

wydawca: Nintendo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji 3DS:

7września2018

7września2018

Nintendo eShop

Yo-Kai Watch Blasters: Red Cat Corps to zabawna gra RPG, w której gracze wcielają się w bohaterów serialu animowanego Yo-Kai Watch. Produkcja należy do serii rozwijanej od 2013 roku i została przygotowana przede wszystkim z myślą o kooperacyjnym trybie wieloosobowym. Za jej stworzenie odpowiada studio deweloperskie Level-5.

Mechanika

Yo-Kai Watch Blasters: Red Cat Corps jest grą RPG, w której akcję obserwujemy z różnych perspektyw (najczęściej z góry, z perspektywy izometrycznej). Rozgrywka polega na wykonywaniu zadań i walce z potworami. Na pokonanie czeka przeszło 400 typów niebezpiecznych Yo-kai.

Postacie, którymi kierujemy mogą należeć do jednej z czterech możliwych ról: Healer (potrafi leczyć), Ranger (atakuje na odległość), Attacker (zadaje obrażenia w walce wręcz) oraz Tank (ściąga na siebie uwagę przeciwników). Każdy z bohaterów posiada odmienny zestaw umiejętności, w tym bardzo potężną zdolność zwaną Soultimate. Za radzenie sobie z kolejnymi wyzwaniami otrzymujemy specjalne Sfery Oni (ang. Oni Orbs), dzięki którym możemy rozwijać swoje postacie, a także tworzyć potężniejszy ekwipunek.

Tryby gry

Yo-Kai Watch Blasters: Red Cat Corps możemy grać samotnie, albo też w towarzystwie innych graczy – w ramach czteroosobowego trybu kooperacyjnego.

Kwestie techniczne

Yo-Kai Watch Blasters: Red Cat Corps ma ciekawą, trójwymiarową oprawę graficzną. Mangowy styl artystyczny wyraźnie nawiązuje do filmu animowanego stanowiącego pierwowzór omawianej produkcji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Cena gry w dniu premiery: 159,99 PLN

Gry podobne do Yo-Kai Watch Blasters

Klasyfikacja PEGI Yo-Kai Watch Blasters

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.