Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczne3DS
Okładka Yo-kai Sangokushi (3DS)
OkładkaYo-kai Sangokushi (3DS)

Yo-kai Sangokushi 3DS

Yo-Kai Watch: Three Kingdoms

Osadzona w realiach fantasy turowa gra strategiczna studia Level 5, łącząca świat wykreowany na potrzeby cyklu Yo-Kai Watch z formułą popularnej serii Romance of the Three Kingdoms.

Strategiczne | fantasy | turowe | manga i anime | crossover | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Yo-kai Sangokushi Premiera 3DS

2kwietnia2016

producent: Level 5 wydawca: Nintendo Strona oficjalna

japońskajapońska

Yo-Kai Watch: Three Kingdoms to gra strategiczna łącząca w sobie świat zaprojektowany na potrzeby marki Yo-Kai Watch oraz formułę z serii Romance of the Three Kingdoms. Za produkcję spin-offu w wersji na Nintendo 3DS odpowiada studio Level-5 współpracujące z Koei Temco.

W grze wcielamy się w tzw. yokai – niewielkie, niewidzialne dla większości ludzi stworki i przy ich pomocy budujemy nasze własne imperium. Rekrutujemy armię, zdobywamy kolejne poziomy, zajmujemy nowe tereny oraz toczymy bitwy w systemie turowym. Gra w swojej formule do złudzenia przypomina poprzednie tytuły Romance of the Three Kingdoms, tyle że zamiast typowo historycznej oprawy przebywamy w świecie pełnym fantastycznych kreatur.

Gra została zaprojektowana z myślą o możliwościach konsoli Nintendo 3DS – przejawia się to nie tylko w sposobie sterowania oraz wydawania komend naszym oddziałom, ale także w nieco uproszczonej oprawie graficznej.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Yo-kai Sangokushi: Odpowiednia dla każdego wieku.