Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

PvP - Gry Xbox One

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce PvP na platformę Microsoft XBOX ONE ułożone według popularności.

Akcji1
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG22 Strategiczne2
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

RPG 9 czerwca 2015

Gra MMORPG osadzona w uniwersum serii The Elder Scrolls. Za stworzenie The Elder Scrolls Online odpowiada ponad 250-osobowy zespół deweloperski studia ZeniMax Online. Akcja toczy się tysiąc lat przed wydarzeniami przedstawionymi w The Elder Scrolls V: Skyrim. Ród Thern pragnie odzyskać dawną potęgę i zawiera pakt z nekromantą Mannimarco. Ten jednak w sekrecie sprzymierzył się z demonem Molag Balem, który chce zdobyć władzę nad światem.

Black Desert Online
Black Desert Online

RPG 4 marca 2019

Utrzymana w klimacie high fantasy gra MMORPG. Black Desert jest debiutanckim dziełem koreańskiego studia Pearl Abyss, stworzonym przy współudziale branżowego weterana – Dae-Il Kima, twórcy RYL Online oraz Continent of Ninth. Akcja gry umiejscowiona została w ponurym świecie, targanym konfliktem pomiędzy dwoma potężnymi nacjami – Republiką Calpheon i Królestwem Valencia.

Bless Unleashed
Bless Unleashed

RPG 12 marca 2020

Gra MMORPG stworzona przez koreańskie studio NeoWiz Games przy współpracy z Epic Games Akcja Bless osadzona została we wzorowanym na średniowieczu świecie fantasy, w którym dwa potężne królestwa trawi konflikt filozoficzny i religijny. Bohater kreowany przez gracza staje po jednej ze zwaśnionych stron i próbuje przechylić szalę zwycięstwa na jej korzyść.

Crimson Desert
Crimson Desert

RPG 2021

Gra MMORPG od twórców Black Desert Online z koreańskiego studia Pearl Abyss. Produkcja posiada rozbudowaną kampanię dla pojedynczego gracza, w której wcielamy się w najemnika podróżującego z kompanami przez rozległy fantastyczny świata Pywell.

TERA
TERA

RPG 3 kwietnia 2018

Utrzymana w realiach fantasy gra MMORPG, za której powstanie odpowiada południowokoreańskie studio Bluehole. W trakcie rozgrywki wcielamy się w członków Federacji Valkyon, stanowiącej przymierze ras żyjących we wszechświecie, a zadaniem bohaterów jest chronić ją przed rozmaitymi zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

The Elder Scrolls Online: Greymoor
The Elder Scrolls Online: Greymoor

RPG 9 czerwca 2020

Czwarty duży dodatek (określany mianem rozdziału) do The Elder Scrolls Online. Greymoor pozwala graczom zwiedzić zachodnią część prowincji Skyrim. Kraina ta została nawiedzona przez Lorda Wampirów. Rozszerzenie wprowadza mechanikę antyków oraz szereg nowych zadań i ekwipunku do zebrania. Za opracowanie DLC odpowiada studio ZeniMax Online.

The Elder Scrolls Online: Morrowind
The Elder Scrolls Online: Morrowind

RPG 6 czerwca 2017

Kolejne duże rozszerzenie do MMORPG-a The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited od ZeniMax Online Studios. The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Morrowind pozwala nam zwiedzić wyspę Vvardenfell, znajdującą się na terenie tytułowej prowincji Morrowind. Fabuła koncentruje się na tajemniczej chorobie, która dotknęła Viveca – jednego z członków Trójcy, czyli boskich strażników tego terytorium. Zadaniem graczy jest znalezienie lekarstwa i przywrócenie mu sił.

H1Z1
H1Z1

Akcji prace wstrzymane

Rozgrywająca się w realiach epidemii zombie strzelanina MMO z elementami survivalu, opracowana przez studio Daybreak Game Company. Tytuł stanowi jedną z dwóch alternatywnych wersji survivalowego sandboksa, znanego wcześniej pod nazwą H1Z1, który podczas fazy wczesnego dostępu podzielony został na dwie niezależne produkcje.

The Elder Scrolls Online: Gates of Oblivion
The Elder Scrolls Online: Gates of Oblivion

RPG 2021

The Elder Scrolls Online: Gates of Oblivion to kolejne duże rozszerzenie do MMORPG studia ZeniMax Online, wzbogacające rozgrywkę o dodatkowy rozdział w kampanii pozwalający wrócić i eksplorować tereny znane z czwartej części głównej serii - TES IV: Oblivion.

Battle Islands: Commanders
Battle Islands: Commanders

Strategiczne 14 lutego 2017

Prosta strategia czasu rzeczywistego zorientowana na szybkie pojedynki multiplayer, zrealizowana w modelu free-to-play. Battle Islands: Commanders zostało stworzone przez doświadczony zespół DR Studios i jest rozwinięciem formy wydanego w 2013 roku pierwowzoru o nazwie Battle Islands. Gra stawia na uproszczenie klasycznego modelu RTS, wzbogacając go jednocześnie o elementy znane z karcianek i gier typu tower defense.

The Elder Scrolls Online: Elsweyr
The Elder Scrolls Online: Elsweyr

RPG 4 czerwca 2019

Trzecie duże (oznaczone jako "rozdział") rozszerzenie do gry MMORPG The Elder Scrolls Online. Wprowadza tytułową pustynną krainę, ojczyznę rasy Khajiitów, wypełnioną nowymi zadaniami i lochami. Ponadto dodaje Nekromantę do listy klas postaci. Fabuła dodatku obraca się wokół przebudzenia i inwazji smoków.

Battle Ages
Battle Ages

Strategiczne 20 kwietnia 2016

Strategia czasu rzeczywistego dystrybuowana w modelu free-to-play. Produkcja, będąca dziełem zespołu DR Studios, pozwala graczom na przeprowadzenie cywilizacji przez kolejne etapy rozwoju: od epoki kamienia przez starożytność, średniowiecze i renesans, aż po końcówkę XIX wieku. Na starcie otrzymujemy do dyspozycji prostą osadę, która z czasem nie tylko zwiększa rozmiary, lecz także wzbogacana jest o nową zabudowę.

The Elder Scrolls Online: Dark Brotherhood
The Elder Scrolls Online: Dark Brotherhood

RPG 14 czerwca 2016

Czwarty duży dodatek do gry MMORPG The Elder Scrolls Online, stworzonej przez studio ZeniMax Online pod skrzydłami firmy Bethesda Softworks. Rozszerzenie umożliwia graczom zostanie członkiem tytułowego Mrocznego Bractwa, czyli najsłynniejszej gildii zabójców w uniwersum. Starają się oni o wpływy w zachodniej części prowincji Cyrodiil, dzięki czemu gracze mogą odwiedzić obszary znane z gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, obejmujące przede wszystkim miasta Anvil i Kvatch.

The Elder Scrolls Online: Harrowstorm
The Elder Scrolls Online: Harrowstorm

RPG 10 marca 2020

Siedemnasty dodatek do wydanego w 2014 roku MMORPGa - The Elder Scrolls Online. DLC Harrowstorm stanowi fabularne wprowadzenie do wydarzeń przedstawionych w rozdziale Greymoor. Wprowadza ono także dwa nowe lochy.

The Elder Scrolls Online: Wolfhunter
The Elder Scrolls Online: Wolfhunter

RPG 28 sierpnia 2018

Niewielki dodatek do gry The Elder Scrolls Online z wilkołakami w roli głównej. Wprowadza dwa nowe lochy (dostępne zarówno w standardowym wariancie, jak i w wersji przeznaczonej dla weteranów), specjalne przedmioty, osiągnięcia etc.

The Elder Scrolls Online: Summerset
The Elder Scrolls Online: Summerset

RPG 5 czerwca 2018

Dziesiąty dodatek (drugi rozdział) do gry MMORPG The Elder Scrolls Online. Rozszerzenie wprowadza nową krainę: tytułową wyspę Summerset, ojczyznę Elfów Wysokiego Rodu. Oferuje również kontynuację głównego wątku fabularnego i masę opcjonalnych wyzwań pobocznych. Ponadto po raz pierwszy w historii marki gracze mogą dołączyć do zakonu Psijiców i poznać sekrety ich sztuk magicznych.

The Elder Scrolls Online: Dragonhold
The Elder Scrolls Online: Dragonhold

RPG 21 października 2019

Szesnasty dodatek do The Elder Scrolls Online. Dragonhold wprowadza spustoszony zarazą region Pellitine w południowym Elsweyr, pełen nowych zadań oraz części ekwipunku do zebrania. Za opracowanie DLC odpowiada studio ZeniMax Online.

The Elder Scrolls Online: Murkmire
The Elder Scrolls Online: Murkmire

RPG 6 listopada 2018

Dwunasty dodatek do The Elder Scrolls Online, który zabiera nas w podróż do ojczyzny Argonian. W Murkmire mamy okazję zdobyć zaufanie owych jaszczuroludzi, przemierzyć Czarne Mokradła i ruiny piramid Xanmeer, a także odkryć tajemnice Hist, czyli inteligentnych drzew.

The Elder Scrolls Online: Horns of the Reach
The Elder Scrolls Online: Horns of the Reach

RPG 29 sierpnia 2017

Dodatek DLC do gry The Elder Scrolls Online, czyli popularnej gry MMORPG studia ZeniMax Online. Największą nowością wprowadzoną w Horns of the Reach są dwa niedostępne wcześniej lochy, czyli Bloodroot Forge oraz Falkreath Hold. Opisywany add-on zawiera ponadto szereg nowych przedmiotów, masek potworów i osiągnięć.

The Elder Scrolls Online: Clockwork City
The Elder Scrolls Online: Clockwork City

RPG 7 listopada 2017

Kolejne duże rozszerzenie do wyprodukowanego przez firmę ZeniMax Online przebojowego MMORPG The Elder Scrolls Online. Dodatek zatytułowany Clockwork City oferuje zupełnie nową kampanię fabularną, obliczoną na ok. 10 godzin rozgrywki, a podczas zabawy trafiamy do miasta Sotha Sila, położonego na południu prowincji Morrowind. Celem gracza jest zaś położenie kresu knowaniom Daedr, czyli potężnych i złowrogich istot pochodzących z czeluści Otchłani.

The Elder Scrolls Online: Orsinium
The Elder Scrolls Online: Orsinium

RPG 17 listopada 2015

Drugi duży dodatek DLC do gry The Elder Scrolls Online studia ZeniMax Online. Fabuła rozszerzenia o nazwie Orsiunium rozgrywa się w północno-zachodniej części kontynentu Tamriel – w mroźnych górach Wrothgara, będących ojczyzną rasy orków - i osnuta jest wokół jednoczenia klanów tejże rasy przez króla Kuroga, pragnącego odbudować podupadły kraj ze stolicą w tytułowym Orsinium.

The Elder Scrolls Online: Thieves Guild
The Elder Scrolls Online: Thieves Guild

RPG 22 marca 2016

Kolejne duże rozszerzenie DLC do wydanego wiosną 2014 roku MMORPG The Elder Scrolls Online. Fabuła dodatku zatytułowanego Thieves Guild skupia się na tytułowej Gildii Złodziei z Abah’s Landing, prześladowanej przez najemne siły Stalowego Koła, próbujące sprowadzić na gildię karę za pewien fatalny w skutkach skok. Gracze wcielają się w rolę nowych rekrutów gildii, których zadaniem będzie odbudowanie jej mocno nadszarpniętej reputacji.

The Elder Scrolls Online: Imperial City
The Elder Scrolls Online: Imperial City

RPG 15 września 2015

Pierwszy duży dodatek fabularny do gry The Elder Scrolls Online autorstwa ZeniMax Online Studios. W rozszerzeniu zatytułowanym Imperial City przenosimy się do tytułowego Cesarskiego Miasta w prowincji Cyrodiill, które oblegane jest przez siły daedrycznego księcia Molag Bala. Zadaniem graczy jest zaś rozprawić się z najeźdźcami i przywrócić ład we wspomnianej stolicy.

The Elder Scrolls Online: Shadows of the Hist
The Elder Scrolls Online: Shadows of the Hist

RPG 1 sierpnia 2017

Jedno z kilku rozszerzeń do MMORPG-a osadzonego w lubianym uniwersum fantasy Tamriel. Dodatek The Elder Scrolls: Online - Shadows of the Hist wprowadza dwa argoniańskie podziemia, do których zabiera nas nowy wątek fabularny. Pierwszym z nich jest Cradle of Shadows, w którym gracze pomagają Argonianom z Mrocznego Bractwa w walce z zabójcami próbującymi pogrążyć w chaosie krainę Black Marsh.