Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCPS5XSXXONEPS4
Okładka The Elder Scrolls Online: Deadlands (PC)
OkładkaThe Elder Scrolls Online: Deadlands (PC)

The Elder Scrolls Online: Deadlands

Deadlands to kolejny dodatek do gry MMORRPG The Elder Scrolls Online. Pozwala udać się do wymiaru Oblivion i zakończyć historię rozpoczętą w Flames of Ambition. DLC wprowadza nowe lokacje, przygody, wrogów i przedmioty.

To jest dodatek do gry The Elder Scrolls Online.

RPG | FPP | TPP | fantasy | PvP | PvE | MMORPG

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Elder Scrolls Online: Deadlands Premiera

1lis2021

PC

16lis2021

PS4 XONE PS5 XSX

Gry podobne do The Elder Scrolls Online: Deadlands

Final Fantasy XIV Online

RIFT

World of Warcraft

The Elder Scrolls Online: Deadlands to dodatek do popularnej gry MMORPG The Elder Scrolls Online. Zarówno DLC, jak i podstawową wersję produkcji opracowało studio ZeniMax Online.

Fabuła

Rozszerzenie stanowi czwartą i ostatnią część linii fabularnej Wrota Oblivionu, wieńcząc historię rozpoczętą w Flames of Ambition, a następnie rozwiniętą w dodatkach Blackwood oraz Waking Flame.

Akcja toczy się na 800 lat przed wydarzeniami znanymi z gry The Elder Scrolls IV: Oblivion. W Deadlands gracze muszą odkryć plany Mehrunesa Dagona dotyczące Tamriel i pokrzyżować je. Aby zneutralizować zagrożenie ze strony tego piekielnego deadrycznego księcia będą musieli udać się do nieustannie zmieniającego się wymiaru Oblivion oraz znajdującego się tam dziwacznego miasta Fargrave.

Mechanika

The Elder Scrolls Online: Deadlands to klasycznie zrealizowane rozszerzenie. DLC nie wprowadza więc żadnych rewolucyjnych zmian do rozgrywki, koncentrując zamiast tego na zaoferowaniu dodatkowej zawartości.

Deadlands wprowadza do gry nowe lokacje i przygody oraz dwa lochy do wieloosobowych wypraw. Terytorium Dagona w Oblivionie składa się z dwóch stref o mocno odmiennych atmosferach i wyzwaniach. Czekają w nich nieznani wcześniej wrogowie i bossowie. Wspominane miasto Fargrave pełni role bezpiecznej bazy, gdzie możemy odpocząć i uzupełnić zapasy przed kolejną wyprawą.

Poza głównym wątkiem dostępne są także liczne opcjonalne zadania poboczne. Nie zabrakło także nowych przedmiotów.

Kwestie techniczne:

Deadlands jest dodatkiem niesamodzielnym, co oznacza że do zabawy potrzebna jest podstawowa wersja The Elder Scrolls Online.

DLC oferuje taką samą jakość grafiki, co bazowe wydanie gry. Nowe lokacje mocno różnią się jednak stylem graficznym i oferują świeże doświadczenia dla fanów TESO.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Klasyfikacja PEGI The Elder Scrolls Online: Deadlands

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

The Elder Scrolls Online: Deadlands Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3-540 3.06 GHz / AMD A6-3620 2.2 GHz 4 GB RAM karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 6850 lub lepsza Windows 7 64-bit
  • Zalecane:
  • Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz 8 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750 / Radeon HD 7850 lub lepsza Windows 7 64-bit
PC
PS4
XONE
PS5
XSX