Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka WWF Safari Adventures (PC)

Safari Kids: Na ratunek zwierzakom! PC

WWF Safari Adventures

Safari Kids: Na ratunek zwierzakom! to gra przygodowa przygotowana z myślą o młodych użytkownikach komputerów (od 3 lat), której fabuła przenosi dzieci do tajemniczej, pięknej i egzotycznej Afryki.

Symulacje

PC Windows
Okładka WWF Safari Adventures (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18kwietnia2005

18kwietnia2005

pudełko PL

Safari Kids: Na ratunek zwierzakom! to gra przygodowa przygotowana z myślą o dzieciach od 3 lat, której fabuła przenosi je do tajemniczej, pięknej i egzotycznej Afryki. Omawiana produkcja doskonale spełnia dwie funkcje, uczy i bawi zarazem. Dzięki niej maluchy gromadzą i utrwalają wiedzę na temat afrykańskich zwierząt oraz tamtejszej geografii. Łącznie czeka tu na nie ponad pięćdziesiąt gatunków zwierząt, którym mogą pomóc. Oprócz tego w programie zostało zawarte bardzo ważne ekologiczne przesłanie – dzieci uczą się, jak żyć w zgodzie z otaczającą nas przyrodą i w poszanowaniu jej praw.

Ponadto gra została przepełniona solidną dawką humoru oraz interesującymi dialogami. A wszystko to zostało wzbogacone o ładną, niezwykle kolorową grafikę i prosty, intuicyjny interfejs. Dodatkowym walorem edukacyjnym programu jest możliwość wyboru jednej z dwóch wersji językowych: polskiej lub angielskiej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: CD

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 120 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 29,99 PLN

Wymagania wiekowe WWF Safari Adventures

odpowiednia dla każdego wieku