Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Winnie the Pooh Kindergarten Deluxe (PC)

Kubusiowe Przedszkole Starszaki PC

Winnie the Pooh Kindergarten Deluxe

„Kubusiowe przedszkole Starszaki” to trzecia gra z nowej serii gier Dinsney Interactive, przeprowadzającej dziecko przez kolejne etapy rozwoju.

Logiczne | filmy animowane | edukacyjne

PC Windows
Okładka Winnie the Pooh Kindergarten Deluxe (PC)

producent: Riverdeep

wydawca PL: CDP

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

19kwietnia2004

5sierpnia2004

pudełko PL

„Kubusiowe przedszkole Starszaki” to trzecia gra z nowej serii gier Disney Interactive, przeprowadzającej dziecko przez kolejne etapy rozwoju. Całość stworzona została na podstawie książki „Kubuś Puchatek” autorstwa A.A. Milne`a i E.H. Sheparda, dzięki czemu w grze pojawiają się wszystkie znane i kochane przez dzieci postacie. Jedna z nich, młody chłopczyk Krzyś rozpoczyna naukę w Akademii Stuwiekowego Lasu. Pozostałe, z Kubusiem Puchatkiem, Tygryskiem i Prosiaczkiem na czele, nie chcąc pozostać w tyle również chętnie uczą się nowych rzeczy. Gracz podąża razem z nimi, uczęszczając w zabawnych, rozwijających zajęciach, łącząc tym samym przyjemne z pożytecznym. Wraz z rozwiązywaniem kolejnych zadań, zrealizowanych w formie „mini-gierek”, dziecko szlifuje swoje umiejętności, taki jak: klasyfikowanie obiektów według cech, rozpoznawanie liter i głosek na początku wyrazu, liczenie w zakresie 20 a także strategiczne myślenie. Nie bez znaczenia są również zadawane polecenia ustne – nasza pociecha uczy się w ten sposób rozumieć i wykonywać odpowiednie ćwiczenia. Strona graficzna przypomina najlepsze kinowe dzieła Disney’a, zaś w pełni profesjonalne opracowanie muzyczne i dźwiękowe (w całości w ojczystym języku) obfituje w humorystyczne wstawki, rozśmieszające najmłodszych przedstawicieli naszego społeczeństwa graczy komputerowych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 5,8 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Kubusiowe Przedszkole Starszaki

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Kubusiowe Przedszkole Starszaki

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Procesor Pentium 90MHz (lub kompatybilny), 16 MB RAM, karta graficzna zgodna z DirectX, Windows 95/98se/Me/XP