Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCX360PS3Wii
Okładka WSC Real 09: World Snooker Championship (PC)

WSC Real 09: World Snooker Championship

WSC Real 09: World Snooker Championship to zaawansowany symulator bilardowy, korzystający z oficjalnej licencji Mistrzostw Świata w Snookerze z sezonu 2009. Gracze mogą wcielić się w swoich ulubionych zawodników i wystartować w cyklu zmagań rozgrywanych m.in. w Bahrajnie.

Sportowe | bilard

Okładka WSC Real 09: World Snooker Championship (PC)

data premiery gry:

3kwi2009

X360 PS3 PC

28sie2009

Wii
Kolekcja gier
Obserwuj grę

World Snooker Championship Real 09 to gra sportowa, która podejmuje tematykę tytułowego snookera, a więc jednej z najpopularniejszych odmian bilarda. Za przygotowanie edycji na 2009 rok odpowiedzialne jest studio deweloperskie Blade Interactive, czyli ta sama firma, która wyprodukowała poprzednią część serii.

Główną atrakcją omawianej produkcji jest pełna licencja mistrzostw świata. Godne odnotowania jest w tym przypadku to, iż w sezonie 2009 turniej ten po raz pierwszy zawitał do Bahrajnu. Oprócz licencjonowanych mistrzostw możemy także wybierać pomiędzy pojedynczymi konkurencjami, opartymi na różnych zestawach reguł gry (m.in. 3 ball, 8 ball, 9 ball). Ponadto z myślą o początkujących graczach opracowano rozbudowany tryb treningowy, w którym stopniowo uczymy się zasad i wykonywania poprawnych uderzeń.

Oprawa wizualna edycji 09 została nieznacznie poprawiona w stosunku do poprzednika, a zmiany objęły w głównej mierze wystrój otoczenia. Na warstwę dźwiękową składa się przede wszystkim profesjonalny komentarz w wykonaniu trzech legend snookera – Johna Virgo, Steve’a Davisa oraz Johna Parrota.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 130 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI WSC Real 09: World Snooker Championship

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe WSC Real 09: World Snooker Championship

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 3 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 5.5 GB HDD
  • Windows XP/Vista
Wii
X360
PS3
PC