Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Woodcutter Simulator 2012 (PC)

Symulator Tartaku 2012 PC

Woodcutter Simulator 2012

Symulator Tartaku 2012 jest trzecią odsłoną rozwijanego przez niemieckie studio deweloperskie UIG Entertainment cyklu gier symulacyjnych, w których gracze mogą wcielić się w rolę drwala. Twórcy przygotowali szereg misji związanych m.in.

Symulacje

PC Windows
Okładka Woodcutter Simulator 2012 (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

4lutego2012

21marca2012

pudełko PL

Symulator Tartaku 2012 to propozycja deweloperów ze studia UIG Entertainment skierowana do osób, które chciałby sprawdzić się w roli współczesnego drwala. Autorzy dołożyli starań, by ich dzieło w możliwie realistyczny sposób oddawało realia wykonywania tej niebezpiecznej, ale także pasjonującej pracy.

Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach cyklu gracz wciela się w zarządcę wirtualnego tartaku, przed którym postawiono wiele zadań związanych m.in. z wycinką lasu, transportem kłód i obróbką drzewa. Nowością w serii jest możliwość samodzielnego poruszania się po rozległym terenie oraz ścinania drzew przy użyciu ręcznych pilarek. Tradycyjnie już nie zabrakło także wielu rodzajów ciężkiego sprzętu, którym kierować można w trakcie zabawy.

Twórcy Symulatora Tartaku 2012 zadbali o zaawansowany model fizyki, uwzględniający szereg czynników związanych z pracą drwala (np. kąt cięcia, kierunek i siła wiatru). Do atutów gry należy szczegółowa oprawa wizualna z naprzemiennymi cyklami dnia i nocy oraz zmiennymi warunkami pogodowymi. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie serii, nie zabrakło również trybu wieloosobowego, pozwalającego na wspólną zabawę z żywymi graczami za pośrednictwem sieci Internet.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 6,7 / 10 na podstawie 34 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Wymagania wiekowe Woodcutter Simulator 2012

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Symulator Tartaku 2012

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 GT lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7