Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Winx Club: Bloom’s Birthday (PC)

Winx Club: Urodziny Bloom PC

Winx Club: Bloom’s Birthday

Gra familijna, w której pomagamy czarodziejkom z klubu Winx w przygotowaniach do przyjęcia urodzinowego Bloom, badając przy tym różne lokacje krainy Magix.

Towarzyskie | seriale animowane

PC Windows
Okładka Winx Club: Bloom’s Birthday (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13maja2011

13maja2011

pudełko PL

Winx Club: Urodziny Bloom to gra przeznaczona w głównej mierze dla małych dziewczynek. Opisywany produkt bazuje na popularnym włoskim serialu animowanym. Polskim widzom znany jest on jako Klub Winx i opowiada o przygodach nastoletnich czarodziejek.

W omawianej grze znane miłośnikom serialu wróżki przystępują do organizacji przyjęcia urodzinowego dla Bloom, czyli najpotężniejszej z czarodziejek i jednocześnie założycielki klubu Winx. W ramach przygotowań wymagane jest wybranie się do wielu miejsc krainy Magix oraz szkoły magii Alfea, do której uczęszczają na co dzień główne bohaterki.

Niewątpliwą atrakcją gry jest możliwość utworzenia nowej czarodziejki i następnie ustalenia jej wyglądu. Do dyspozycji gracza oddano mnóstwo różnorakich strojów oraz fryzur. Co ciekawe, możliwe jest zasięgnięcie wielu porad na temat sekretów urody u tytułowej Bloom. Udzielane przez nią wskazówki dotyczą między innymi właściwego dobierania elementów ubioru czy poznawania tajników makijażu.

Zobacz pełny opis gry

Wymagania wiekowe Winx Club: Bloom’s Birthday

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Winx Club: Urodziny Bloom

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 3.2 GHz, 1 GB RAM (2 GB - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 1.5 GB HDD