Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3X360Wii
Okładka Winter Stars (PS3)

Winter Stars

Winter Stars to zręcznościowa gra sportowa, pozwalająca graczom wziąć udział w wielu zróżnicowanych dyscyplinach sportów zimowych. W trybie multiplayer udział mogą wziąć maksymalnie cztery osoby, które rywalizować będą ze sobą na jednej konsoli lub za pośrednictwem sieci.

Zręcznościowe | Kinect | sporty zimowe | PlayStation Move

Okładka Winter Stars (PS3)

producent: 49Games

data premiery gry:

8lis2011

PS3 X360 Wii

Tytuł pozwala na rozgrywkę zarówno w trybie single player, jak i multiplayer. Pierwszy z nich, oprócz możliwości rozegrania pojedynczych zawodów, oferuje również możliwość poprowadzenia stworzonego przez siebie gracza przez wieloletnią karierę, której towarzyszy napisana przez twórców historia. Wraz z postępami w kampanii nie tylko zdobędziemy punkty doświadczenia, które będziemy mogli wydać na rozwój statystyk naszej postaci, ale dokupimy również nowy ekwipunek i odblokujemy nieobecne w inny sposób dodatkowe wyzwania i minigry.

Tryb multiplayer, dostępny zarówno online, jak i offline, pozwala zmierzyć się ze sobą nawet czterem graczom w dowolnie skonfigurowanych rozgrywkach. Twórcy przygotowali specjalną opcję ustalenia indywidualnego poziomu trudności dla każdego z uczestników zabawy, dzięki czemu przy grze mogą bawić się całe rodziny, bez względu na wiek ich członków.

Winter Stars pozwala sprawdzić się w jedenastu popularnych dyscyplinach sportów zimowych. Znajdziemy wśród nich między innymi biathlon, jazdę na snowboardzie, short-track, a nawet curling. Gra posiada obsługę Kinecta, co z pewnością jest dużą zaletą dla posiadaczy tego sprzętu.

Oprawa tytułu robi duże wrażenie i mimo zręcznościowego modelu zabawy, twórcy przygotowali ją w taki sposób, by jak najbardziej przypominała telewizyjną relację z prawdziwych zawodów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Klasyfikacja PEGI Winter Stars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Winter Stars

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

Wykorzystuje: PlayStation Move

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Kinect

Nintendo Wii

Nintendo Wii

Wykorzystuje: Wii Balance Board

Zimowa gra sportowa na Kinecta i Move

wiadomość15 września 2011

Winter Stars – produkcja studia 49Games (autorzy serii Winter Sports, RTL Ski Jumping i Summer Challenge) traktująca o zimowych dyscyplinach sportowych – pojawi się pod koniec tego roku i pozwoli na zabawę z użyciem kontrolerów ruchowych Kinect oraz PlayStation Move.

PS3
X360
Wii