Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Wildlife Camp (PC)

Wildlife Camp PC

Wildlife Camp to prosta gra symulacyjną, adresowana do młodych odbiorców. Gracz wciela się w rolę opiekuna dzikich zwierząt w obozowisku położonym na terenie afrykańskiego rezerwatu przyrody i stara się dbać o zdrowie oraz komfort swoich podopiecznych.

Symulacje | dla dzieci | zwierzęta

PC Windows
Okładka Wildlife Camp (PC)

producent: B-Alive

wydawca PL: Cenega S.A.

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28lipca2010

28lipca2010

pudełko PL

Wildlife Camp to propozycja niemieckiego studia B-Alive skierowana do młodych miłośników dzikiej przyrody. Z myślą o nich deweloperzy zastosowali mocno uproszczony interfejs użytkownika oraz niezwykle barwną oprawę wizualną.

Akcja gry osadzona została w obozowisku położonym na terenie jednego z afrykańskich rezerwatów przyrody. Gracz kieruje poczynaniami mieszkającego tam opiekuna dzikich zwierząt. Do jego zadań należy troska o zdrowie i komfort podopiecznych, a także przystosowanie maluchów do życia w ich naturalnym środowisku.

Rozgrywka pozwala m.in. na eksplorowanie terenów wirtualnego rezerwatu przyrody przy użyciu rozmaitych pojazdów (terenówka, amfibia i helikopter), zarządzanie i rozbudowywanie obozowiska oraz opiekę i zabawę ze zwierzętami. Twórcy gry zadbali o mnogość akcesoriów, strojów i fryzur, dzięki którym można zindywidualizować wygląd głównego bohatera a także jego podopiecznych.

W grze duży nacisk położony został na walory edukacyjne. Najmłodsi gracze mogą sporo dowiedzieć się o afrykańskiej przyrodzie, ale także rozwinąć prawidłowe wzorce zachowań wobec zwierząt.

Wildlife Camp wyróżnia się atrakcyjną, trójwymiarową oprawą graficzną. Uwagę zwraca przede wszystkim żywa kolorystyka otoczenia oraz wzbudzające sympatię modele dzikich zwierząt (małe słonie, hipopotamy, lwy itd.).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Wymagania wiekowe Wildlife Camp

odpowiednia dla każdego wieku